Pojďte slavit a bavit se!

Před týdnem
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Plánujete narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou, která bude skutečně výjimečná? Připravili jsme si pro vás tipy na kouzelná místa, která spojují nezapomenutelnou atmosféru s nádherným prostředím a komfortem. Ať už hledáte vodní dobrodružství, minimalistický design nebo dotek přírody, následující místa splní všechna vaše očekávání. Každé z nich nabízí unikátní zážitek, který obohatí vaše vzpomínky o nezapomenutelné momenty. 

VIPLiving Houseboat: Luxusní plovoucí oáza

Toužíte po netradičním zážitku na vodě? Poblíž Vyšehradu kotví 12 m dlouhý houseboat, který ubytuje až 4 lidi. Je tedy ideálním místem pro oslavy v malé skupince. Probuďte se s výhledem na řeku, připravte si v kuchyňce snídani a vychutnejte si každé sousto na terase při pohledu na plynoucí vodu. Úplně zapomenete, že jste v Praze.

Hotel PERK: Minimalistická elegance v srdci přírody

Svébytný, zásadní i uhrančivý hotel Perk v centru Šumperka je ideálním útočištěm pro milovníky kvalitní architektury a světového designu. Tvary, barvy, struktury, světla a celkový estetický koncept vytváří atmosféru, která je ideálním místem pro každou oslavu, kde si můžete vychutnat jak společenský večer, tak klidné ráno s šálkem kávy v ruce. A pokud jde o odpočinek, stačí vyjít na střechu hotelu a na chvíli pobýt s rytmem svého dechu, nebo skočte třeba do finské sauny nebo na božskou masáž. 

Herbarium Boutique Hotel: Dotek přírody v městském prostředí

Ať už plánujete romantickou oslavu nebo setkání s přáteli, Herbarium Boutique Hotel vám poskytne prostor pro nezapomenutelné okamžiky. Tento nádherný hotel v Olomouci vás okouzlí na první pohled. Všechno tu žije a roste, a to nejen v nejkrásnější zahradě široko daleko. Restaurací i pokoji prostupují mohutné kapradiny a vůně dubového dřeva vás bude provázet celým dnem. 

A co takhle koncert

Znáte tu boží atmosféru, kterou dokáží vytvořit na jednom místě jen interpreti a jejich fanoušci? To je ideální místo, kde svůj večer začít! Z letního výběru interpretů, kteří mají ještě lístky k dispozici, můžeme doporučit koncert Eda Sheerana, 28.7. v Hradci Králové, kde vás svým vystoupením kromě Eda roztancuje i Ewa Farna a Calum Scott. Tomu říkáme start! 

 

 

 

Podobné články