Vinařský dům Mařatice

Vinařský dům Mařatice, to je místo nepopsatelné atmosféry a historie. Místo, kde se folklór snoubí s neuvěřitelným zážitkem nad sklenkou lahodného vína a jídla. Vyrazte na Moravu zažít tradiční pohostinnost v celé své kráse.

Vybavení

  • Parkování
  • Vinařství
  • Vinný sklípek
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Ubytovat se můžete buď v historickém domě nebo v samostatné budově přímo pod vinicí. V domě je jeden prostorný apartmán se dvěma ložnicemi včetně kuchyně až pro pět lidí. V podkroví jsou pak další dva pokoje - jeden dvoulůžkový a jeden trojlůžkový. Pod vinicí je pak mezonetový dům pro šest lidí, jehož součástí je také plně vybavený kuchyňský kout, třeba pro přípravu snídaní. Ty se tu totiž nepodávají.

Co tam můžete dělat

Co byste tu mohli dělat jiného, než degustovat. Dohodněte se s majiteli na řízené degustaci, během které okoštujete 12 vzorků bílých, růžových i červených přívlastkových vín ze Slovácké vinařské podoblasti. Během toho prozkoumejte historický sklep o celkové délce 80 metrů. Druhý den po degustaci si dejte o něco volnější a odpočiňte si. Horké dny můžete strávit u bazénu nebo během výletů po okolí. Procházkou si zajděte do Uherského Hradiště, zajeďte si na Hrad Buchlov nebo do Skanzenu Modrá.

Co byste měli ještě vědět

Mazlíčky nechte prosím doma

Až pět aut může parkovat přímo u domu

Wifi připojení v obou budovách

Další nabídky v této lokalitě

Penzion u Kubesa

Penziony

Poloroubenka GRIMIK

Kouzelné roubenky

Glamping Luhačovice

Glamour camping

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotely

Vinný sklep Tosca

Apartmány