Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Vinařský dům Mařatice, to je místo nepopsatelné atmosféry a historie. Místo, kde se folklór snoubí s radostnými chvílemi nad sklenkou lahodného vína a jídla. Vyrazte na Moravu zažít tradiční pohostinnost v celé své kráse.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto místo rozhodně nesmí chybět na vašich turistických výpravách za vínem. Nasajte atmosféru původního historického sklepa z roku 1739 zakončeného rotundou, která je spojnicí do galerie vín. Ty si můžete vychutnat nejen tam, ale také u bazénu.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Cyklistická trať
Venkovní bazén

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 650 Kč
za noc

Naše tipy

Degustace

Domluvte si řízenou degustaci, během které ochutnáte dvanáct vzorků bílých, růžových i červených přívlastkových vín ze Slovácké vinařské podoblasti. Během toho prozkoumejte historický sklep o celkové délce 80 metrů.

Archivní boxy

Využijte jedinečné příležitosti a založte si zde svůj osobní archiv vín. Uložte si vaše oblíbená vína v soukromém boxu, kde jsou ideální podmínky pro jejich pozvolné zrání a archivaci.

Na výlet

Procházkou si zajděte do Uherského Hradiště, zajeďte si na Hrad Buchlov nebo do Skanzenu Modrá.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vinohradská 260
68605 Uherské Hradiště
Navigovat Web