Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 3 225 Kč
za noc
Vinařský dům Mařatice, to je místo nepopsatelné atmosféry a historie. Místo, kde se folklór snoubí s radostnými chvílemi nad sklenkou lahodného vína a jídla. Vyrazte na Moravu zažít tradiční pohostinnost v celé své kráse.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto místo rozhodně nesmí chybět na vašich turistických výpravách za vínem. Nasajte atmosféru původního historického sklepa z roku 1739 zakončeného rotundou, která je spojnicí do galerie vín. Ty si můžete vychutnat nejen tam, ale také u bazénu.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Degustace

Domluvte si řízenou degustaci, během které ochutnáte dvanáct vzorků bílých, růžových i červených přívlastkových vín ze Slovácké vinařské podoblasti. Během toho prozkoumejte historický sklep o celkové délce 80 metrů.

Archivní boxy

Využijte jedinečné příležitosti a založte si zde svůj osobní archiv vín. Uložte si vaše oblíbená vína v soukromém boxu, kde jsou ideální podmínky pro jejich pozvolné zrání a archivaci.

Na výlet

Procházkou si zajděte do Uherského Hradiště, zajeďte si na Hrad Buchlov nebo do Skanzenu Modrá. Další tipy, kam můžete vyrazit, vám poradí tištěný průvodce, který naleznete na pokoji. Můžete se těšit na tipy kam s dětmi, když zrovna prší nebo kde mají nejlepší dezert či večeři.

Nenechte si ujít

Každý druhý víkend v září Uherské Hradiště ožije folklorem. Po celý víkend se v centru města a ve Vinohradské ulici konají Slavnosti vína. Čekat vás bude přehlídka krojů, lidového umění, cimbálových muzik a ochutnávka vín i burčáků.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vinohradská 260
68605 Uherské Hradiště
Navigovat Web