Náš Mlýn

Nikol s Victorem našli na Drahanské vrchovině opravdový poklad - mlýn, který se rozhodli přetvořit v nádherné místo odkud se jim (a ani vám) nebude chtít odcházet. I kvůli tomu, že jsou oba studovanými architekty, mají skvělý cit pro detail a kombinaci materiálů a barev. Dokázali postavit projekt, který je nejen neuvěřitelně fotogenický, ale především hřejivě útulný. Náš Mlýn je únikem do přírody, místem pro setkávání lidí a tím pravým pro vaše jedinečné okamžiky.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Industriální prostor
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Náš Mlýn můžete využít pro pracovní setkávání, školení, jógové pobyty, degustace, ale především pro ten nejkouzelnější svatební den. Zpomalte a užijte si svou svatbu tak, jak jste si vždycky přáli. Na krásném místě a obklopeni svými nejbližšími. Prostory se pronajímají vždy jen na jednu svatbu za týden, a to na celé tři dny. Pokud máte ale speciální představu nebo požadavky, nebojte se s majiteli domluvit individuálně, rádi vám vyjdou vstříc.

Kde budete spát

Tady se bydlí a spí opravdu zážitkově. Pro hosty je nachystaných 14 dřevěných domků s manželskou postelí. Ty jsou inspirované skandinávským minimalismem s cílem přitáhnout co nejvíce přírodu k člověku. Usněte s hvězdami nad hlavou a nechte se ukolíbat vůní dřeva a bzučení nočního hmyzu. Ustlat si můžete také v přilehlém domě, ve kterém je k dispozici apartmá s vlastní koupelnou, samostatný čtyřlůžkový pokoj a denní místnost s kuchyňským koutem.

Prozatím je možné přespat pouze při pronájmu celého areálu, ale stavba plánovaného boutique hotel posune ubytování v Našem Mlýně ještě o level dál a dovolí vám strávit tu noc kdykoliv si budete přát.

Co tam můžete dělat

Na mlýně najdete zázemí pro zajímavé zážitky, nápady a lidi, kteří chtějí svou vášní nakazit druhé. Přijeďte si odpočinout a zažijte něco úplně nového. Ať už budete chtít své volno zažít kreativně nebo ve sportovním duchu, inspirujte se spojující atmosféru Našeho Mlýna a skvělými lidmi, které toto vřelé místo přitahuje. Propojte se s přírodou a sami se sebou.

Co byste měli ještě vědět

  • Wifi je v areálu, ale v dřevěných domcích ji nehledejte.
  • Nebojte si s sebou vzít domácí mazlíčky. A děti taky.
  • Svatby si tu užije až 80 svatebčanů.
  • Půjčit is můžete stylové svatební dekorace.
  • Velkým snem majitelů je vytvořit boutique hotel o šesti pokojích s přírodním wellness a perfektní kuchyní - Těšíme se!

Další nabídky v této lokalitě

Theresian Hotel & Spa

Hotely

Kůlna

Penziony

Poloroubenka GRIMIK

Kouzelné roubenky

Theatre Hotel

Hotely

Farma Noe

Penziony