Long Story Short Hostel & Café

  5 (0 hodnoceni)

  První a zatím jediný hostel v Amazing Places! A to znamená jediné – tenhle hostel je doopravdy výjimečný. Pamatujete si na vaše studentská léta, kdy jste objížděli republiku, Evropu, svět a snažili se bydlet tzv. „on a budget“, tedy co nejlevněji? Long Story si příznivou cenu zachovává, ale s ošuntělými hostely, které pamatujeme z mládí má společný snad jen název. Vyrazte do top hostelu v ČR!

  The first and so far only hostel at Amazing Places! And that means one thing - this hostel is truly exceptional. Do you remember your student years when you were travelling the world and trying to live on a budget? Long Story has good prices and with shabby hostels we remember from our youth has just the name in common. Visit the top hostel in the Czech Republic!

  Číst více

  Vybavení

  Jak to tam chodí:

  Hostely bývají místa, kde se lidí scházejí, potkávají, seznamují… jednoduše netráví čas anonymně zavřeni ve svých pokojích. V Long Story Short k tomu máte nepřeberně příležitostí. Ať už si přisednete k zahraničním turistům u dlouhému stolu během snídaně, seznámíte se s partou kamarádů u večerního grilování na terase, nebo potkáte sólo cestovatele při výběru četby z místní knihovny… pokud nechcete, tady nebudete sami.

  Kde budete spát

  Jedna z věcí, kterou chce majitelka Eva Dlabalová hosty naučit, je sdílet prostor. Proto tedy krom 3 soukromých dvoulůžkových pokojů můžete přenocovat v pokojích s názvy „The Big One“, „Girls choice“ nebo „Mixed Dorms“. The Big One je zosobněním romantiky. Obrovský pokoj, velká postel, samostatně stojící vana… přesně tady byste chtěli strávit víkend ve dvou. Pokud jedete na dámskou jízdu, zvolte Girls Choice, pokoj se 6 samostatnými lůžky a vlastní koupelnou. Naopak Mixed Dorms jsou ztělesněním hostelového ubytování. Pokoje pro 4, 6, 8 nebo 10 lidí můžete rezervovat celé, nebo si naopak vybrat jen jednu postel a sdílet pokoj i koupelnu s ostatními cestovateli za velmi milé ceny.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  V Long Story Short určitě využijte kavárnu, kde krom skvělé kávy mají i výborné jídlo a sladkosti. V létě se těšte na večírky na terase, grilování, hudba a tanec jsou samozřejmostí. V Olomouci můžete prožít krásných pár dní jako kavárenští povaleči a gurmáni, nebo naopak navštivte památky jako je Dóm sv. Václava, Horní i Dolní náměstí, Sloup Nejsvětější trojice nebo Kostel sv. Gorazda. Ideální je spojit vše dohromady a v univerzitní Olomouci si můžete zase na chvíli připadat jako bezstarostní studenti.

  Co byste měli vědět

  Wifi je samozřejmostí

  Snídaně plná organických produktů

  Kavárna fungující po celý den

  Místnost na semináře a workshopy

  Neplacené soukromé parkoviště

  Další nabídky v této lokalitě

   Penzion Zikmundov

   Penziony

    Theresian Hotel & Spa

    Hotely

     Zámecký resort Sobotín

     Hotely

      Villa Kořenec

      Apartmány

       Theatre Hotel

       Hotely