Kouzelná místa pro jóga retreaty

21. června 2024
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Jóga je více než jen cvičení, je to cesta k nalezení rovnováhy a klidu v dnešním hektickém světě. K mezinárodnímu dni jógy jsme tak pro všechny, kteří touží uniknout z městského shonu a ponořit se do ticha přírody, vybrali několik kouzelných míst, která nabízejí perfektní prostředí pro jógové pobyty. Tato místa nejsou jen o cvičení jógy – načerpáte zde novou energii a užijete si  pohodu v krásném prostředí.

Ať už hledáte malebnou chalupu, luxusní cottage, prostorný penzion nebo historický statek, vydejte se na cestu za harmonií, klidem a novými zážitky v srdci přírody, kde každý nádech a výdech budou kroky k vašemu lepšímu já.

Chaloupka Dvě Sestry

Pokud hledáte místo, kde se klid snoubí s přírodní krásou, Chaloupka Dvě Sestry v kopcích mezi Jizerskými horami a Krkonošemi je tím pravým. Tato malebná chalupa nabízí jedinečný prostor pro maximálně osm hostů, což ji činí ideální pro menší skupiny či rodinné retreaty. Čeká na vás příjemné ubytování s důrazem na detail, kde každý koutek dýchá osobitou atmosférou. Ať už plánujete ranní meditace na zahradě nebo večerní posezení u krbu, Chaloupka Dvě Sestry vám poskytne vše, co potřebujete pro relaxaci a regeneraci. 

Bohemian Cottage

Tento malý penzion v Českém Švýcarsku je ideálním místem pro ty, kdo hledají soukromí a luxus v přírodním prostředí. Toto stylové ubytování poskytuje prostor až pro 19 lidí a s sebou můžete vzít i svého pejska. Díky kombinaci moderního designu a útulného interiéru je každý okamžik v Bohemian Cottage zážitkem. Využít můžete i soukromé hodiny jógy, která vede majitelka, nebo privátní relaxační a wellness zónu se saunou, vířivkou a venkovním koupacím sudem.

Penzion Na Kmíně

Penzion Na Kmíně ve Středočeském kraji kombinuje tradiční kouzlo s moderními pohodlími. Ubytuje až 33 lidí, takže je ideální pro větší joga retreaty. Kromě komfortního ubytování nabízí tento bývalý statek nádherné zahrady a tak i ideální prostředí pro jógu na čerstvém vzduchu. Nově je možnost využít také jógovou místnost, která je i plně vybavená cvičebnými pomůcky. 

Hotel Passage 

Dopřejte si nadstandardní služby v tepajícím srdci města Brno. Charisma interiéru i exteriéru hotelu doplňují umělecké instalace talentovaných tvůrců. V prostorách hotelu na vás kromě vybaveného fitness a jóga sálu bude promlouvat umění od umělců, kteří se věnují malbě, sklu a instalacím. Po spánku na skvělých postelích vám bude odměnou dokonalá odpočatost a hlavně bohatá bufetová snídaně.

Statek Salajna

Statek Salajna v Západních Čechách je jako vystřižený z pohádky. Tento statek s více než dvousetletou historií a kapacitou až 40 osob nabízí útulné a stylové prostředí, které je ideální pro větší jóga retreaty. Statek poskytuje ideální podmínky pro relaxaci s prostornou zahradou a útulnými vnitřními prostory, kde se můžete věnovat józe, meditaci nebo jednoduše odpočívat. Místo je navíc pet friendly, takže zde můžete strávit čas i se svými pejsky.

Jaké místo očarovalo vás? Další místa vhodná k relaxaci i aktivnímu odpočinku najdete na našem webu

Podobné články