Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7 990 Kč
za noc
V kopcích mezi Jizerskými horami a Krkonošemi stojí tato malebná chaloupka. Starobylá původem, mladá duchem. Chaloupka, kterou když vidíte z dálky, chcete alespoň nakouknout dovnitř. Nám se povedlo více než to a jsme rádi, že můžeme k návštěvě pozvat i vás.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V kopcích nestojí úplně sama, ale jako na samotě si tady připadáte. V zimě u kachlových kamen s horkým čajem vyhlížíte srnky. V létě na terase u ohně koukáte na hvězdné nebe bez světelného smogu. Chaloupka, ač malá na pohled, nabízí velkorysý prostor až pro 8 z vás.
Číst více
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Místo na jógu
V okolí sjezdovky
8x 0 m2 8x

Nově zrekonstruovaná chaloupka , kterou naleznete mezi mnoha kopci na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v malebné vesničce Příchovice u Kořenova.

Od 6 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Panoramatické výhledy

Kdykoliv a kamkoliv se z chaloupky podíváte, dostane odměnou neuvěřitelné výhledy. Do okolních lesů, na louky i kopce. Jeden z nejhezčích výhledů budete mít při meditaci či cvičení na yoga decku.

Chaloupka se vším všudy

Díky ekologickému zdroji topení vás chaloupka přivítá krásně vyhřátá a je ideální pro rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší je připravena postýlka a nechybí ani pračka či sušička tak se na chaloupku klidně vydejte i na delší dobu.

V zimě i v létě

Chaloupka stojí na jedinečném místě. V zimě kousek od lyžařských vleků i běžeckých stop a při hezké nadílke sněhu také s možností nazout lyže již u chaloupky. Pěšky dojdete k oblíbené restauraci s minipivovarem U Čápa s velkým dětským hřištěm. V létě si nenechte ujít procházky a výšlapy po okolí, čeká na vás spousta překrásných tras. Jedna z nich vás zavede třeba až do Muzea a Majáku Járy Cimrmana. Nacházejí se v přírodním areálu Lesopark na Sluneční plném přírodních prolézaček a houpaček.

Poseďte si na zápraží

Jako ve starých dobrých filmech si budete připadat, až se slunce opře do zdí chaloupky a vy budete s knížkou sedět na červené lavičce a rozjímat o lehkosti bytí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Příchovice 154
468 48 Kořenov
Navigovat Web