Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 500 Kč
za noc
„Cottage je víc než jen penzion. Od původní myšlenky k realizaci klíče od dveří věříme v srdečné naplnění naší vize: vytvořit místo, které svou jedinečnou atmosférou bude příležitostí k obnově sil, vzniku nových myšlenek a propojení s okolní překrásnou krajinou,“ – majitelé Irena a Aleš Kubicovi.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V celém penzionu dbali majitelé na kvalitu, čistotu a přírodu ve spojení s dřevem. Jakmile otevřete dveře, dýchne na vás poctivé domácí řemeslo a láska, se kterou byla Cottage budována. Majitelé do všeho vkládají svou lásku a osobitý přístup. Chcete si vyrazit na elektrokolech, chodit po horách s holemi, ale nejste si jisti, zda je používáte správně? Nebo jste vždy chtěli vyzkoušet výšlap se sněžnicemi? Nadšený Aleš pro vás vše zařídí.
Číst více
Vítěz v kategorii Malé penziony
Vítěz v kategorii Malé penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Jídlo jako od babičky

V nabídce jsou babiččiny snídaňové košíky, které vám s láskou připraví skutečná babička majitelů. Pro skupinové akce zajišťují vegetariánský catering od profesionálů.

Jogínský ráj

Svět rovnováhy - ať už tu budete na dovolené nebo máte jen chuť vyzkoušet jógu, k dispozici vám budou soukromé hodiny jógy přímo v Bohemian Cottage. Lekce jsou určeny jak pro jednotlivce, tak pro skupiny a vede je sama majitelka Irena Kubicová.

Eko poselství

Eko je životní styl majitelů. Celé stavení má vlastní hlubinný vrt na vodu a kořenovou čistírnu odpadních vod, zahradničí tu v souladu s ekologickým přístupem, tvoří postupně vlastníma rukama, pěstují léčivé rostliny, které zpracovávají do čajů a během kurzů učí, jak s bylinami zacházet, zpracovávat je a používat jako domácí lékárničku. A mimo jiné si zde také dobijete i váš elektromobil.

Privátní wellness

Relaxace v přírodě je styl, který tu zažijete. Je zde vybudována i relaxační a wellness zóna se saunou, vířivkou a venkovním koupacím sudem, kde si můžete dopřát horkou lázeň.

Půjčovna všeho

Máte chuť vyrazit na kolo a nevzali jste si své? Chcete vyzkoušet e-kolo, sněžnice, brusle? Rádi vám zde zapůjčí: cyklistická kola, elektrokola, in-line brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, sedačky za kola a další vybavení.

Relaxujte, relaxujte, relaxujte

Zajeli jste si do Českého Švýcarska čistě odpočívat a nic nedělat? Svůj den můžete strávit na přilehlé zahradě. Jen tak lenošte v houpací síti, v teplých dnech se smočte v přírodním jezírku, přečtěte si tu dlouho rozečtenou knížku a večer poseďte na terase a ogrilujte něco dobrého na zub.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kamenná Horka 15
407 46 Krásná Lípa
Navigovat Web