Pojďte slavit a bavit se!

Week before
Preview photo in the page header. The image is part of the site structure and could be connected to the content.

Plánujete narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou, která bude skutečně výjimečná? Připravili jsme si pro vás tipy na kouzelná místa, která spojují nezapomenutelnou atmosféru s nádherným prostředím a komfortem. Ať už hledáte vodní dobrodružství, minimalistický design nebo dotek přírody, následující místa splní všechna vaše očekávání. Každé z nich nabízí unikátní zážitek, který obohatí vaše vzpomínky o nezapomenutelné momenty. 

VIPLiving Houseboat: Luxusní plovoucí oáza

Toužíte po netradičním zážitku na vodě? Poblíž Vyšehradu kotví 12 m dlouhý houseboat, který ubytuje až 4 lidi. Je tedy ideálním místem pro oslavy v malé skupince. Probuďte se s výhledem na řeku, připravte si v kuchyňce snídani a vychutnejte si každé sousto na terase při pohledu na plynoucí vodu. Úplně zapomenete, že jste v Praze.

Hotel PERK: Minimalistická elegance v srdci přírody

Svébytný, zásadní i uhrančivý hotel Perk v centru Šumperka je ideálním útočištěm pro milovníky kvalitní architektury a světového designu. Tvary, barvy, struktury, světla a celkový estetický koncept vytváří atmosféru, která je ideálním místem pro každou oslavu, kde si můžete vychutnat jak společenský večer, tak klidné ráno s šálkem kávy v ruce. A pokud jde o odpočinek, stačí vyjít na střechu hotelu a na chvíli pobýt s rytmem svého dechu, nebo skočte třeba do finské sauny nebo na božskou masáž. 

Herbarium Boutique Hotel: Dotek přírody v městském prostředí

Ať už plánujete romantickou oslavu nebo setkání s přáteli, Herbarium Boutique Hotel vám poskytne prostor pro nezapomenutelné okamžiky. Tento nádherný hotel v Olomouci vás okouzlí na první pohled. Všechno tu žije a roste, a to nejen v nejkrásnější zahradě široko daleko. Restaurací i pokoji prostupují mohutné kapradiny a vůně dubového dřeva vás bude provázet celým dnem. 

A co takhle koncert

Znáte tu boží atmosféru, kterou dokáží vytvořit na jednom místě jen interpreti a jejich fanoušci? To je ideální místo, kde svůj večer začít! Z letního výběru interpretů, kteří mají ještě lístky k dispozici, můžeme doporučit koncert Eda Sheerana, 28.7. v Hradci Králové, kde vás svým vystoupením kromě Eda roztancuje i Ewa Farna a Calum Scott. Tomu říkáme start! 

 

 

 

Similar articles