read

Choose Love Every Day

Nalaďte se na letní romantiku. Jak si užít dokonalé léto nebo se dokonce zamilovat v Chateau Mcely?

read

Prázdniny v Česku - apartmány & penziony

Podle nás není potřeba cestovat za hranice, když je Česko plné kouzelných míst. Ukážeme vám ta, která mají během léta ještě volno. V druhé části to jsou apartmány a penziony.

read

Pozrite sa na 7 kúzelných letných tipov na Slovensku

Stále váhate, kam v lete na dovolenku? Ak svoju dovolenku ešte nemáte naplánovanú, nechajte sa inšpirovať Amazing Places a prežite svoje letné radovánky na Slovensku.

read

Horká novinka v centru

Tentokrát jsme se s týdeníkem EURO vydali do Brna konkrétně do apartmánů Zažij Brno u Tomana - Jen těžko najdete výstižnější heslo, které by popsalo co vás v tomto podniku čeká..

read

Give experiences, not things

Newly we launched the sale of GIFT VOUCHERS on our website. Make yourself or your loved ones happy ...

read

Svatební tip

S magazínem MILE pro vás máme kouzelný tip na svatební místo!

read

Na kole krajem památek a vína

Vydejte se po našich stopách mezi vinohrady a sklepy jižní Moravy. Během cyklovýletu z Brna do Vídně jsme na vinařské stezce narazili na VINNÝ TUNEL a chtěli tam už zůstat.

read

Prázdniny v Česku - chalupy & statky

Podle nás není potřeba cestovat za hranice, když je Česko plné kouzelných míst. Ukážeme vám ta, která mají během léta ještě volno. Jako první to jsou chaloupky a statky.

read

Amazing ženy

Magazín ESENCE vyzpovídala Hanu Krausovou, která dává projektu tvář díky marketingu a Kristýnu Vrančičovou, která určuje zase rytmus...

read

9+1 míst, kam se jet v létě vykoupat

Přinášíme vám druhý díl tipů, první najdete zde, na místa, kam se jet v tomto horku osvěžit. Teploty stoupají a my už se vidíme na lehátku u bazénu. Pojďte se zchladit s námi.

read

TOP Restaurace 2019

Týdeník Euro vydal TOP Restaurace 2019! A my v Amazing Places jsme do ní vybrali ty nejlepší podniky mimo Prahu. Podívejte se, kam se v Česku vydat za skvělým jídlem.

read

Rozmazlování po česku

Pokud v červenci nemáte dovolenou, vyražte alespoň na prodloužený víkend. Společně s MARIANNE jsme pro vás vybrali deset míst, kde se budete cítit jako v ráji.