read

Hotel & Depandance Kopacka

We enjoy places which are not at first glance, but after it completely disarm us. Read about one in the new edition of Euro magazine.

read

Stylish wandering through the Czech Republic

Take a look at some design gems we have chosen for you across the Czech Republic together with the magazine LUXURY GUIDE.

read

Château Amade

In the new edition of EURO, read about Château Amade - a luxury boutique hotel that meets the highest standards of life in the chateau.

read

Take a look into the fairytale villa in Rožnov

Villa Rosenaw is one of the oldest houses in Rožnov pod Radhoštěm. The current owners has renovated it and created a fairytale place for your romantic weekend or even a wedding! This villa hides not one, but two restaurants. Come take a look!

read

Lesní lázně

Paradoxem stálého připojení je odpojení od nás samých. Vítejte v lese, kde jsme se vydali s redaktorkou magazínu VOLVO, která pro vás pár našich míst prozkoumala...

read

Nespěte. Kochejte se!

Cestování po českých městech můžete spojit s poznáváním moderního designu hotelových pokojů a apartmánů. Po těch nejzajímavějších vás provedeme s časopisem ŽENA A ŽIVOT.

read

Krásu hledá doma

Přečtěte si rozhovor s Petrem Kotíkem v magazínu TIME & TRAVEL, který založil projekt Amazing Places. Nedávno také proběhl slavnostní večírek, na kterém byli představeni letošní vítězové každé z kategorií projektu...

read

Relax na zámku

V novém čísle týdeníku EURO se dočtete o zámku Pezinok, který je proslulý vínem a v hotelu vytvořeném z původního zámku najdete zázemí pro dokonalý odpočinek...

read

Kam vyrazit na Silvestra

PENZIONY & HOTELY Na Bělisku Penzion Na Bělisku, který najdete v Poličce na Vysočině, je další z kouzelných míst, kde můžete letošního Silvestra strávit. Toto historické stavení ze 17. století přestavěli na malebný penzion manželé Hrudovi. Vybrat s

read

Svatební tip!

S magazínem MILE pro vás máme tip na svatební místo!

read

Paříž v Praze

Secesní skvost stojící v malé uličce vedle Prašné brány patří k tomu nejlepšímu, co česká metropole nabízí. Přečtěte si o Hotelu Paříž v článku, který jsem s týdeníkem EURO napsali.

read

MISTA, KDE MAJÍ VOLNO NA VÁNOCE

Toužíte letos Vánoce strávit tak trochu jinak? Co třeba na jednom z našich kouzelných míst? Zjistili jsme pro vás, kde mají ještě volno.