Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 580 Kč
za noc
Kdy jste naposledy dělali jen to, co jste chtěli? Na Zikmundově vám to umožní. Celé dopoledne vás nechají prospat a snídani vám diskrétně schovají. Kdykoli si řeknete, dostanete skvělé jídlo nebo svačinku a doporučení, jak je párovat s vínem. Ráj, který zkrátka musíte zažít. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Okouzlí vás pokoje s rozdílnou tématikou - Pod pecí, Vzduchoplavecký, Zrcadlový, Acquario, Na konci, Dubový, Nad Stájí, Nad Konírnou nebo pokoj Na samotě. Všechny jsou plné precizního designu, ručně tištěných tapet, cementové dlažby a v koupelně voní přírodní kosmetika.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony
Vítěz v kategorii Penziony 2022
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Venkovní bazén

Naše tipy

Domácí kuchyně

Zikmundov je součástí stále funkčního statku a rozlehlých pastvin, které jsou bohatým zdrojem surovin. Na talíři tak najdete maso v té nejlepší kvalitě, stejně jako čerstvou zeleninu a sezónní bylinky.

Gril

O večerní zážitek se postará gril OFYR, který promění grilování v mistrovské dílo, které doplní svými tekutými poklady vinný sklípek.

Přírodní kosmetika

V každém pokoji je k dispozici přírodní a zdravá kosmetika od Míši Vaněčkové vyrobená z bylinek, které rostou v okolí Zikmundova.

Do sedla

Máte rádi koně? Je jedno, jak pokročilí jezdci jste, milí zaměstnanci místních stájí přizpůsobí hodinovou vyjížďku přesně vašim jezdeckým kvalitám.

Vyjděte ven

Až budete mít chuť objevovat, navštivte hrad Buchlov, kapli sv. Barbory nebo zámek Buchlovice. Na vyjížďky si můžete zapůjčit zikmundovská elektrokola.

Ikonická rozhledna

Když zatoužíte po trochu delší vycházce, udělejte si výlet na rozhlednu Salaš, která je od Zikmundova necelých 7km.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Staré Hutě 93
686 01 Staré Hutě
Navigovat Web