Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 000 Kč
za noc
Domeček na kolečkách působí, jako by stál v krajině Vysočiny odjakživa, ale nestojí a ani nebude. Na nějaký čas teď poskytne útočiště až čtyřem nocležníkům v místě, kde lišky dávají dobou noc. Přijeďte za romantikou pod jasnými hvězdami, výhledy do zvlněné krajiny a pomalými rány s šálkem horké kávy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Noci jsou tu opravdu štědré. Díky absenci světelného smogu tu zažijete nebe, o jakém se vám ve městě může jen zdát. Pozorujte ho střešním oknem nad manželskou postelí. Druhou najdete v dalším patře a i ta si s tou první ve výhledech v ničem nezadá.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Bez signálu
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
4x 16 m2 4x

Glamping v Zašívárně to je komfortní kempování v přírodě. Zašívárna v sobě ochotně ubytuje až 4 osoby, disponuje totiž dvěma dvojlůžky, z toho jedno je ve spacím patře. Uvnitř prostoru s na míru navrženým překližkovým nábytkem pak hosté najdou vše, co budou potřebovat - malou lednici, vařič i dřez.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Souzněte s přírodou

Zašijte se doprostřed lesů a luk a užijte si místo bez wifi, bez světelného smogu a buďte jen sami ses sebou.

Oheň zajištěn

A kdyby přišel hlad, nejlepší bude opéct si něco na ohništi hned u domku.

Myslete šetrně

Zašívárna funguje na principu offgrid - není tedy připojena na žádnou veřejnou síť. S elektrickou energií je třeba zacházet hospodárně, ale malou ledničku, světlo i mobilní telefon hravě utáhnete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Polom 1
59265 Sulkovec
Navigovat Web