Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Domeček na kolečkách působí, jako by stál v krajině Vysočiny odjakživa, ale nestojí a ani nebude. Na nějaký čas teď poskytne útočiště až čtyřem nocležníkům v místě, kde lišky dávají dobou noc. Přijeďte za romantikou pod jasnými hvězdami, výhledy do zvlněné krajiny a pomalými rány s šálkem horké kávy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Noci jsou tu opravdu štědré. Díky absenci světelného smogu tu zažijete nebe, o jakém se vám ve městě může jen zdát. Pozorujte ho střešním oknem nad manželskou postelí. Druhou najdete v dalším patře a i ta si s tou první ve výhledech v ničem nezadá.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Bez signálu
Místo bez wifi

Naše tipy

Souzněte s přírodou

Zašijte se doprostřed lesů a luk a užijte si místo bez wifi, bez světelného smogu a buďte jen sami ses sebou.

Oheň zajištěn

A kdyby přišel hlad, nejlepší bude opéct si něco na ohništi hned u domku.

Myslete šetrně

Zašívárna funguje na principu offgrid - není tedy připojena na žádnou veřejnou síť. S elektrickou energií je třeba zacházet hospodárně, ale malou ledničku, světlo i mobilní telefon hravě utáhnete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Polom 1
59265 Sulkovec
Navigovat Web

Ubytování

Bez WiFi Voda je na místě z pitného zdroje Suché WC k dispozici venku za Zašívárnou Bez sprchy, v nedaleké vesnici je k dispozici hasičská nádrž, případně se můžete osvěžit v potůčku

Zařízení

Společenské hry a knihy Areál není oplocený, je tedy třeba uvážit přítomnost psů a dětí Obchod ani restaurace nejsou poblíž, doporučujeme rozumnou zásobu jídla s sebou