Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
4 / 10
potvrzeno
Od 3 800 Kč
za noc
Už samotné Orlické Záhoří je místo tak okouzlující, že se vám nebude chtít odjet. A když se ubytujete na Záhorce, tak to bude platit dvojnásob. Ale byla by škoda o tuhle krásu přijít, tak si zkuste najít pár dnů, během kterých nebudete muset vůbec nic. Tady se o vás postará krásná příroda Orlických hor, takže o zábavu budete mít postaráno.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Záhorka je nová chaloupka s pravou horskou atmosférou. Ukrývá v sobě dva apartmány, které se dají propojit. Můžete si tak pronajmout buď jen jeden z nich, anebo celou chalupu. Pohodlně pojme 13 dospělých hostů a k tomu čtyři ratolesti.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Krb

Pokoje

Naše tipy

Ráj pro běžkaře

Přímo v Orlickém Záhoří je Ski aréna, která patří mezi nejdelší osvětlené trasy pro běžkaře v Česku. Obecně je tu v okolí nepočet bílých stop, které v zimě stojí za projetí.

Kostel v Neratově

Návštěvu ikonického kostela Nanebevzetí Panny Marie v Neratově s prosklenou střechou si nemůžete nechat ujít. A když už tu budete, zastavte se i v místní vyhlášeném pivovaru.

Něco pro cyklisty

5km od chalupy v Jagodne v Polsku je 14km dlouhý trail 14km s vrcholem na Jagodne, kde můžete navštívit rozhlednu s výhledem na celé Orlické hory. Trail je vhodný i pro děti.

Kavárna Kyhanka

Nejlepší dezerty a kávu široko daleko najdete právě tady. Z chaloupky je to na Kyhanku krátká procházka, na jejímž konci na vás bude čekat ta nejsladší odměna.

Tvrz Hanička

V létě si udělejte výlet na Tvrz Haničku. Ta byla postavena před druhou světovou válkou a projektována jako jedna ze 17 tvrzí, které byly rozmístěny na obranné linii podél severní hranice.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Orlické Záhoří 103
517 64 Orlické Záhoří
Navigovat Web