Wellness Rock Live

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pokud jste milovníci hudby a rádi byste si udělali svůj soukromý koncert, tak máte jedinečnou příležitost tohle zažít v soukromém apartmánu v Jindřichově Hradci. Čeká na vás obrovská postel, bicí, prvotřídní ozvučení a světelné efekty, které z vás udělají hudební star. Ať už máte rádi rock, pop, jazz, hip hop, nebo jakýkoliv jiný žánr, tak budete mít možnost si hudbu vychutnat až do konečků prstů. Když pak budete potřebovat trochu zchladit a uklidnit, je pro vás připraven venkovní koupací sud a vířivka, ze kterých můžete pozorovat hvězdnou oblohu.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Industriální prostor
  • Parkování
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Dominantou pokoje je obrovská postel a pořádné bicí, na které můžete hrát třeba přímo z postele. Apartmán je dobře odzvučený, takže se nebudete muset bát, že budete rušit sousedy. Ostatně, sousedem vám bude pan majitel, který je bubeníkem v kapele Tlustá Berta, takže si s vámi možná i zanotuje. Součástí apartmánu je také koupelna a menší kuchyňka, díky které nebudete muset téměř vystrčit nos z domu.

Kde budete spát

Rockový apartmán najdete poblíž centra v Jindřichově Hradci, jako samostatně stojící jednotku vedle rodinného baráčku. Nemusíte se tak bát, že na vás vyběhnou sousedi, až začnete pouštět hudbu na plné pecky.

Co tam můžete dělat

Užívat si hudbu všemi svými smysly a u toho relaxovat. Pusťte si svůj oblíbený žánr do prvotřídního ozvučení, zapněte do toho světla, bouchněte si do bicí a nechte se unášet na vlnách vašich oblíbených melodií. Tenhle zážitek je především o hudbě a odpočinku. Ten na vás čeká ve venkovním koupacím sudu a vířivé vaně, ke kterému doporučujeme lahev vína nebo šampaňského. Takové savoir-vivre pro hudební nadšence.

Co byste měli ještě vědět

  • Ubytování je koncipováno pro 2 osoby
  • Pokud budete chtít využít koupací sud, je potřeba od majitele dokoupit brikety na zátop.
  • Pejsky raději nechte doma, ale za poplatek je můžete vzít s sebou
  • Dorazte kdykoliv po 15 hod, check-out je klasicky do 10 hod
  • V menší kuchyňce můžete počítat s ledničkou, mrazákem, vařičem a rychlovarnou konvicí

Další nabídky v této lokalitě

Fořtovna

Penziony

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Resort Mlýn Černovice

Boutique hotely

Gvendolína

Kouzelné chalupy

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy