Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
5 / 10
potvrzeno
Od 2 490 Kč
za noc
To, co na vás čeká v nově otevřeném Wellness Rock Live v Jindřichově Hradci, jste ještě nikdy nezažili. Hudba zde vládne v každém detailu a vy jste tu rocková hvězda. Tak, kdo se těší na soukromý koncert?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokud jste milovníci hudby, tady si ji vychutnáte na maximum. Vaše show začne v pokoji ve stylu rockového podia. Jeho dominantou je obrovská postel a pořádné bicí, na které můžete hrát přímo z peřin. Tematické osvětlení vás přenese na koncert pokaždé, když zapnete světelné efekty.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Adult only
2x 35 m2 2x

Milujete energii koncertů? Energii hudby, světel, dobrého pití a společnosti……. Chtěli byste zažít něco takového a přesto si zachovat naprosté soukromí? Chtěli byste mít svůj vlastní koncert? Tak si ho udělejte! WELLNESS ROCK LIFE

Od 2 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Romantika

Ubytování bylo vytvořeno pro dvě osoby. Pusťte si vaše oblíbené společné písničky a relaxujte.

Jedinečný Jindřichův Hradec

Tento rockový zážitek najdete nedaleko centra jihočeské perly. Během dne se tedy můžete vydat na procházky po památkách a kavárnách.

Hudba opravdu nahlas

Pusťte hudbu na plné pecky. Apartmán je samostatně stojící jednotkou vedle domu majitele, a tak nebudete nikoho rušit. Klidně rozvibrujte celý pokoj.

Mysleli tady na vše

Provázet vás bude hudba, kterou si pustíte ze svého mobilního telefonu nebo tabletu spojeného s elektronickým digitálním srdcem apartmánu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Piketě 74
377 01 Jindřichův Hradec
Navigovat Web