Villa Regenhart

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Nedaleko centra lázeňského města Jeseník se mezi stromy ukrývá architektonická perla z konce 19. století. Že jste se ubytovali v honosné rezidenci pocítíte už ve vstupní hale díky masivnímu schodišti a starožitnému nábytku. Impozantní stavba, která nese jméno jesenických tkalců rodu Regenhart, dnes spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním prostorem a poskytuje tak možnost jedinečného ubytování v romantickém wellness & spa.

Vybavení

Jak to tam chodí

Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku je vzdálena přibližně 500 metrů od jeho centra a 10 minut chůze od autobusového nádraží. V květnu 2016 byla dokončena rekonstrukce hotelu a citlivou renovací se tak podařilo vrátit neobarokní vile její bývalou slávu. Kromě restaurace a wellness patří k hotelu také venkovní terasa a rozlehlý park.


Kde budete spát

Vybrat si můžete z několika typů ubytování, všechny pokoje a apartmány disponují Wi-Fi připojením, satelitní TV, stylovým nábytkem a vlastní koupelnou. Ve všech pokojích vás čeká kvalitní spánek na manželské king size posteli nebo na dvou oddělených lůžkách. Nechybí ani bezbariérový pokoj v přízemí hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně ve formě švédských stolů a vstup do wellness.

Co tam můžete dělat

Hotelové wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Vysoký standard služeb si hotel zachovává také v restauraci, která nabízí tradiční české i mezinárodní pokrmy a vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Vyrazit můžete také do místních hor. Pro výlety do blízkého okolí vám na recepci rádi zprostředkují zapůjčení jízdního kola nebo v zimě lyží či snowboardu.

Co byste měli ještě vědět

  • Celý hotel je striktně nekuřácký.
  • Domácí mazlíčky nechte tentokrát doma.
  • Ubytování pro děti mladší 12 let je poskytováno po předchozí domluvě.
  • Zaparkovat můžete zdarma na hotelovém parkovišti.

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Oliver

Kouzelné roubenky

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky

Vila Rasola

Kouzelné chalupy

Na Palubě

Malé penziony