Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 16422.25 Kč
za noc
Vítejte v kouzelném útočišti uprostřed Štiavnických vrchů - Ville STROHM. Tato moderní vila postavená ve skandinávském stylu zaujme nejen výjimečnou polohou, ale také jedinečným spojením přírody, moderního designu a komfortu. Připravte se na nezapomenutelný pobyt v malebné části Slovenska.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Villa Strohm vás přivítá v 5 apartmánech s kapacitou 13 hostů. V prvním patře naleznete dvě samostatné 2-lůžkové ložnice s vlastní koupelnou a na patře druhém další dvě samostatné ubytovací jednotky – 4-lůžkovou ložnici s manželskou postelí a patrovou postelí pro dva a rodinný pokoj se dvěma samostatnými ložnicemi. Oba apartmány mají vlastní koupelnu. Na tomhle patře naleznete také galerii s výhledem na louku a les, sloužící jako dětský koutek na hraní, čtení či relaxaci. Prostorná společenská místnost s moderním krbem či domácím kinem se nachází v přízemí. Propojuje se s venkovní terasou a plně vybavenou kuchyní, která je připravena uspokojit i ty nejnáročnější gurmánské choutky.
Číst více
Dětské hřiště / koutek
Wellness
Cyklistická trať
Možnost rybařit
Eco produkty
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
13x 260 m2 13x

Moderní skandinávský design vily a překrásné okolní přírody je to pravé pro skutečný odpočinek a relax. Vila disponuje pěti ložnicemi, čtyřmi koupelnami, kompletně vybavenou kuchyní, prostorným obývacím pokojen, vlastním parkováním, venkovními terasami s výhledem, saunou a vířivkou.

Od 16 422 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tajch na dosah

Villa je přímo u břehu tajchu s možností rybaření či koupání. Nebo si zajděte na paddleboard který si můžete půjčit ve vile.

Banská Štiavnica - památková rezervace UNESCO

Objevte malebné uličky a historické památky v Banské Štiavnici. Navštivte Nový zámek, Slovenské banské muzeum či Banskoštiavnickou barokní kalvárii na kopci za městem - ty výhledy stojí za to.

Štiavnické vrchy

Ať na kole nebo pěšky objevte krásy chráněné krajinné oblasti Štiavnických vrchů. V okolí vily se nachází desítky kilometrů turistických tras a v zimě na vás čeká výborná lyžovačka v Salamandra Ski Resortu.

Ekologický přístup

Villa Strohm se pyšní svým ekologickým přístupem – je vyhřívána z obnovitelných zdrojů, uklízena biologicky rozložitelnými čistícími prostředky a používá se zde ekologická kosmetika.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kopanice-Dômky 1380
966 01 Hodruša Hámre
Navigovat Web