Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 000 Kč
za noc
Z místa, jako je tohle, na vás dýchá historie a to v tom nejlepším slova smyslu. Už několik pokolení se zde stará o hospodářství s hospodou a nyní taky o ubytování a příchozí hosty. Po více než dvou letech spolupráce s místními řemeslnými mistry, s respektem ke krajině kolem, duchu místa a vám poutníkům, vytvořili Janíkovi ten nejmilejší prostor k odpočinku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Většina okolních luk a lesů patří k hospodářství a je zde nerušený klid a mír. Vaši návštěvu bude provázet jen zpěv ptáků, nebo kokrhání kohouta z hospodářství odvedle. Ubytovat se můžete ve třech apartmánech podle odstínu vaší nálady. V lese, Na louce nebo U studánky.
Číst více
Na polosamotě
Baby friendly
Cyklistická trať
Místo na teambuilding
Turistika
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Historie hospůdky

Historická Valašská hospoda U Janíka byla založena již roku 1873. Ochutnat můžete krajové speciality a pravidelně zde zpestřují nabídku sezónními jídly. Vyhlášené borůvkové knedlíky s domácím tvarohem nemůžete vynechat.

Poetickém prostředí frenštátských Horeček

Horečky za sebou mají nejen velkou slávu i věhlas, ale zároveň se jedná o malebnou kopcovitou krajinu, kde se můžete nerušeně procházet bez toho, aniž byste potkali živou duši. Na dosah máte ty největší beskydské vrcholy, nespočet turistických tras i cyklostezek.

Rodina nade vše

Filozofií majitelů je hlavně zachovat kouzlo tohoto místa s více než 150 letou historií a dále jej rozvíjet v poctivém rodinném stylu s úctou k našim předkům. Zažili jsme na vlastní kůži, že respekt, úcta a milé jednání na vás tady dýchá na každém rohu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horečky 890
74401 Frenštát pod Radhoštěm
Navigovat Web