Villa Hrušky

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Představte si kouzlo prázdnin u babičky na venkově. Spojení hřejivého tepla domova, pohody a srdečné pohostinnosti v kombinaci s hotelovým komfortem. Soulad dřeva, skla, cihel a starožitností v propojení se současnou moderní formou. Místo, které vám dovolí zapomenout na hektický život a každodenní starosti. Vyzkoušejte na vlastní kůži, nebudete litovat.

Jak to tam chodí

Prostory vily jsou vhodné jak pro páry hledající odpočinek, pro rodiny s dětmi, ale i pro uspořádání firemním či soukromých akcí. Pro tyto účely vám je v areálu k dispozici společenská místnost až pro 20 osob. Majitelé vám rádi připraví akci přímo na míru včetně cimbálové muziky a ochutnávky vín. K dispozici vám je i plně vybavená kuchyň, přímo stvořená pro kulinářskou akci s kuchařem.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v jednom z devíti dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny buď ve dvoře areálu nebo ve druhém a třetím podlaží vily. Všechny jsou vybaveny nábytkem od lokálních truhlářů, doplněné jedinečnými nástěnnými malbami. Ke každému pokoji je samozřejmostí samostatná koupelna se sprchovým koutem, my v Amazing Places jsme si ale zamilovali Prezidentské apartmá ve vile, s vanou uprostřed místnosti.

Co tam můžete dělat

Villa Hrušky je ideálním místem ke skloubení odpočinku se sportovním vyžitím. Můžete si tak půjčit trekingová kola nebo koloběžky, zahrát si ping-pong, fotbal nebo si půjčit pálky na badminton. Rozhodli jste se vyrazit na náročnější pěší túru? Půjčit si můžete dokonce i turistické hole.

Villa se nachází na jižní Moravě, ke které neodmyslitelně patří lidové tradice spojené s oslavou vína. Všude po městě tak můžete objevovat vinné sklepy a vinice. Slavnosti se tam konají pravidelně, tak mrkněte, zda se zrovna nechystáte na dovolenou v době otevřených sklepů.

Co byste ještě měli vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí.
  • Domácí mazlíčky raději nechte doma.
  • Parkování možné přímo u areálu.
  • Všechny pokoje jsou zde nekuřácké.
  • V ceně ubytování máte bohatou snídani formou švédských stolů.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2018 Vítěz v kategorii Penziony 2018
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Dušan Svoboda, majitel
17/05/2018
Slunná jižní Morava a dny, kdy se sami rozhodnete, zda budete relaxovat, sportovat nebo se vydáte poznávat kulturní památky či nekonečné vinohrady. Večery ideální pro posezení při sklence dobrého vína s přáteli. Osobně se o Vás postaráme.
Slunná jižní Morava a dny, kdy se sami rozhodnete, zda budete relaxovat, sportovat nebo se vydáte poznávat kulturní památky či nekonečné vinohrady. Večery ideální pro posezení při sklence dobrého vína s přáteli. Osobně se o Vás postaráme.

Další nabídky v této lokalitě

Opilé sklepy

Apartmány

k Babičce

Kouzelné chalupy

Boutique Hotel Škrobák

Boutique hotely

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Hotel Lotrinský

Hotely