Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 7h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Oddejte se sami sobě a zavřete se před okolním světem v útulném domku uprostřed vinic. Vila Mia se zahradou je obklopena z jedné strany zámeckou zdí a z druhé nekonečnými lány vína. Dokonalost vašeho zážitku dokreslí ochutnávka místních vzorků u rozpáleného krbu.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hledáte prostor, kde strávit čas plný intenzivní pozornosti a lásky? Pak jste na správném místě. Posláním Vily Mia je poskytnout vám naprosté soukromí uprostřed nádherné krajiny Jižní Moravy. Nechte se uchvátit panoramatem přilehlé vinice se sklenkou toho nejlepšího z místní révy a s milovanou osobou.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Výhled
3x 63 m2 3x

Malý útulný domek se zahradou obklopen z jedné strany zámeckou zdí a z druhé výhledy na všudypřítomné vinice. Ráj na zemi. Toskánsko na Moravě. Vítejte u nás.

Od 4 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

I pro pejskaře

Váš čtyřnohý kamarád je tu vítán, nenechávejte ho tentokrát doma. Tady se mu bude líbit.

Relax na zahradě

Vyměňte tentokrát wellness za malebný výhled ze zahradních lehátek a dopřejte si k tomu sklenku toho nejlepšího místního vína.

Slovy majitelky:

„Pamatuji si na jeden teplý letní večer, kdy jsem po čtyřech hodinách strávených na D1 zaparkovala mezi vinicemi. Vystoupila jsem z auta a za plotem stál můj muž. Usměvavý, dojatý a plný očekávání. Od té doby mám pokaždé, když sedím na zápraží naší vilky pocit, že tohle je ráj.“

Nekonečná romantika

Strávit volno jen ve dvou v domku s výhledem na nekonečné lány vinic je jeden z nejkouzelnějších zážitků.

Houpací síť

Šáhněte do knihovny a ponořte se do stránek plných příběhů v pohodlí houpací sítě, která bude jedním z vašich oblíbených relaxačních míst.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Růžová 1
691 42 Valtice
Navigovat Web