Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Malé městečko Česká Kamenice je pomyslnou bránou ne do jednoho, ale hned do dvou kouzelných koutů naší země - Českého Švýcarska a Lužických hor. Je tedy ideálním výchozím bodem pro milovníky romantické krajiny plné pískovcových skal. A Vila Heide vám k tomu poskytne zázemí jedinečné secesní vily, která drží nad městem čestnou stráž.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Najdete ji totiž na kopečku s krásným výhledem na město. To vám umožní mít městský život na dosah, ale zároveň si užívat poklidná zákoutí místní zahrady. Pokud se sem vydáte v jakémkoliv ročním období, určitě v ní najdete útočiště pro zasloužený relax.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Balkon
Design/Architektura
Výhled
4x 59 m2 4x

Tento apartmán má 1 obývací pokoj, 1 samostatnou ložnici a 1 koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Středobodem celého apartmánu je zimní zahrada. Hosté najdou v kuchyni varnou desku, lednici, myčku nádobí a kuchyňské nádobí. Kávovar na přípravu filtrované kávy včetně výběrových kávových zrn, regionální čaje Waldemara Grešíka nebo ručně vyráběná přírodní mýdla a šampony z nedaleké Mýdlárny Koukol.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Česká Kamenice

Nenápadné městečko nedaleko Děčína na severu Čech rozhodně stojí za návštěvu. Jeho centrum je sice malé, ale zato malebné. Projděte si místní uličky, vydejte se na zříceninu hradu nad městem anebo na okolní skalní vyhlídky.

Lesopark s překvapením

Pokud cestujete s dětmi, vezměte je na procházku do lesoparku za městem, kde je čeká překvapení v podobně malých mlýnků - v parku najdete sedm modelů domečků z betonových odlitků a modřínového dřeva.

Lužické hory

Turisty často opomíjené Lužické hory jsou také plné krásných tras pro pěší i cyklisty. Vydejte se na Panskou skálu, do romantických Kytlic, na zříceninu hradu Tolštejn nebo na sousední rozhlednu na Jedlové.

Vyhlášená pekárna

Přivstaňte si a zajeďte pro čerstvé housky do pekárny Martin, která je vyhlášená široko daleko. Obzvlášť během víkendu se tu ráno stojí fronty na voňavé pečivo, ale nebojte - dostane se i na vás.

České Švýcarsko

Nejmladší český národní park budete mít coby kamenem dohodil. Doporučujeme se vydat na Jetřichovické skály, loupežnický hrádek Šaunštejn anebo si udělat procházku na Pravčickou bránu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Máchova 311
407 21 Česká Kamenice
Navigovat Web