Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 9606.40 Kč
za noc
Výhledy na překrásnou přírodu Malé Fatry a malebnou obec Terchová nejsou to jediné, co vás na téhle novotou-vonící roubence čeká. S otevřenou náručí tu přivítají až dvacet hostů, kteří si tu nadmíru odpočinou a nasbírají síly.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Snídani nebo oběd si připravíte v plně vybavené kuchyni a pokud počasí dovolí, tak si je vychutnejte na prostorné terase s výhledem do okolí. Večer si pak odpočinete na pohodlném gauči v obývacím pokoji, kde vás příjemně zahřeje teplo z místního krbu.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Krb
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
19x 0 m2 19x

Hledáte místo s výbornou atmosférou, kde načerpáte nové síly a zrelaxujete v přírodě? Místo, kde si odpočinete a příjemně se pobavíte se svou rodinou a přáteli? Tak stylová dřevěnice Ventum je určena právě pro Vás. Nachází se na kopci s výhledem na čarokrásnou přírodu Malé Fatry a malebnou obec Terchová.

Od 9 606 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pro malé i větší

Pobyt malým dětem tu určitě zpříjemní dětský koutek v obývací místnosti a ti starší se zabaví v herně, kterou najdete v suterénu chaty.

V létě i v zimě

Okolí chaty a obec Terchová vám nabídne řadu aktivit ať už v létě na romantické procházky nebo v zimě na lyžování v areálech Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Nudit se tu nebudete

Pokud se rozhodnete strávit den na chatě, rozhodně se nebudete nudit. Využít můžete stůl na biliard, šipky, badminton nebo stolní fotbal. Pro milovníky kotlíkového guláše tu mají kotlík k využití.

Kam na výlet

Na chatě na vás čeká spousta tipů, za nás byste neměli rozhodně vynechat jízdu Terchovským vláčkem, Relaxační centrum Terchovec, Mini ZOO Terchová či Drevený betlehem a Múzeum Juraja Jánošíka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nižní Berešovci 1140
013 06 Terchová
Navigovat Web