Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 7675.20 Kč
za noc
Výhledy na překrásnou přírodu Malé Fatry a malebnou obec Terchová nejsou to jediné, co vás na téhle novotou-vonící roubence čeká. S otevřenou náručí tu přivítají až dvacet hostů, kteří si tu nadmíru odpočinou a nasbírají síly.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Snídani nebo oběd si připravíte v plně vybavené kuchyni a pokud počasí dovolí, tak si je vychutnejte na prostorné terase s výhledem do okolí. Večer si pak odpočinete na pohodlném gauči v obývacím pokoji, kde vás příjemně zahřeje teplo z místního krbu.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Pro malé i větší

Pobyt malým dětem tu určitě zpříjemní dětský koutek v obývací místnosti a ti starší se zabaví v herně, kterou najdete v suterénu chaty.

V létě i v zimě

Okolí chaty a obec Terchová vám nabídne řadu aktivit ať už v létě na romantické procházky nebo v zimě na lyžování v areálech Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Nudit se tu nebudete

Pokud se rozhodnete strávit den na chatě, rozhodně se nebudete nudit. Využít můžete stůl na biliard, šipky, badminton nebo stolní fotbal. Pro milovníky kotlíkového guláše tu mají kotlík k využití.

Kam na výlet

Na chatě na vás čeká spousta tipů, za nás byste neměli rozhodně vynechat jízdu Terchovským vláčkem, Relaxační centrum Terchovec, Mini ZOO Terchová či Drevený betlehem a Múzeum Juraja Jánošíka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nižní Berešovci 1140
013 06 Terchová
Navigovat Web