Ultra Premium Apartments

Zažijte dokonale tajuplnou atmosféru v jednom z nejluxusnějších apartmánů v srdci Českého Krumlova. Toulejte se historickými uličkami a zákoutími a poznejte město v jeho největší kráse. Hrozí ale, že z Ultra Premium Apartments nebudete chtít vytáhnout paty a dáte přednost užívání společných chvil strávených ve dvou.

Jak to tam chodí

Tři luxusně zařízené apartmány v budově ze 16.století krásně voní novotou. Vedle ubytování si zajděte do nového bistra Topinka, které vás přivítá v přízemí domu. Na krumlovské poměry se  jedná o unikát kombinující moderní kuchyni, prvotřídní koktejly a výběrovou kávu. Koncept, který byste hledali spíše v Berlíně nebo Londýně. A proč Topinka? Kuchaři se zaměřují na jeden z nejstarších článků zážitkového stolování – krajíc opečeného chleba a ukazují tak jeden z nejjednodušších triků, jak posunout běžný chléb do jiné dimenze. Takřka v každém chodu tak očekávejte kousek topinky.

Kde budete spát

Z pokojů nás přechází zrak a sami se neumíme rozhodnout, který bychom si pro svůj pobyt zvolili. Podkrovní apartmán je ze všech největší a nabízí nejširší rozhled přes Vltavu směrem ke kostelu sv. Víta. Za chladného počasí si můžete zatopit pod destilačním kotlem Roosevelt still, ve kterém si sice nic nevypálíte, ale parádně vás zahřeje. Z terasy budete mít zase nádherný výhled na Krumlovský zámek. V druhém apartmánu vás dostanou poměděné stropy utvářející útulnou atmosféru. Všechny pokoje mají king size postele a volně stojící vanu uprostřed ložnice.

Co tam můžete dělat

Pokud si vyberete třetí apartmán, jako jediní budete mít přístup na soukromou zahradu. Její součástí je vířivý sud. Stačí si jen obléct plavky a užít si parádní koupel s výhledem na řeku a městský park s krumlovskými dominantami v pozadí. Zkuste si přivstat a prozkoumat město bez davů turistů. Letošní rok k tomu vyloženě vybízí.

Co byste měli ještě vědět

V apartmánech není k dispozici standardní recepce, vždy pro vás bude ale někdo na telefonu

Na snídani a pro celodenní přísun kávy si zajděte právě do bistra Topinka

Jedete autem? Pak vám personál rád poskytne parkovací karty, ať nemusíte kufry tahat daleko

Další nabídky v této lokalitě

Krumlovská Věž

Malé penziony

Apartmány Latrán 43

Apartmány

Latron 98 apartments

Apartmány

Krumlovský mlýn

Apartmány

Pension Kristian

Boutique hotely