Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Přívlastek luxusní začíná být postupem času všedním pojmem. Nás ale v případě krumlovských Ultra Premium Apartments lepší popis nenapadá. Tři apartmány v jedné z historických budov v centru města jsou synonymem nevyššího komfortu. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Apartmány v domě ze 16. století stále ještě voní novotou. Jejich majitelé se rozhodli vytvořit něco unikátního, na co jen tak hosté nezapomenou. Je to bytování, které hledáte, když si chcete dopřát něco opravdu výjimečného, ať už jedete na dovolenou, nebo chcete oslavit sváteční okamžik.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Koupací dřevěný sud
Netflix/HBO
Dobře tu vaří
Krb

Naše tipy

Bez kompromisů

Nepřeháníme s tvrzením, že na pobyt v UPA rozhodně nezapomenete. Připravte se na vysoký standard.

Topinka

Skvělé bistro sídlí ve stejné budově, seběhněte jen pár schodů.

Udělejte dojem

Apartmány svádí k romantickým momentům. Barvy a styl pokojů ve vás vzbudí pocit, že jste v designovém studiu.

V centru dění

Budova sídlí jen pár kroků od historického náměstí. Zkuste si přivstat a prozkoumat Český Krumlov bez davů turistů, projděte se k řece a užijte si východ slunce za šumění řeky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Roosveltova 33
38101 Český Krumlov
Navigovat Web

Ubytování

Tři apartmány v budově nad sebou, všechny v té nejvyšší kvalitě. Nemáme stálou recepci, ale jsme Vám vždy k dispozici na telefonním čísle +420 797 631 820.

Zařízení

Check-in 15:00 až 18:00, dřívější, nebo pozdní příjezd je po telefonické domluvě možný. Mezi 1. a 2. Apartmánem se v přízemí nachází bistro Topinka, jehož personal vám ochotně připraví snídani.