Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2730.24 Kč
za noc
Chystáte cestu do Krkonoš? Tak zkuste tentokrát zadat do navigace polskou variantu “Karkonosze”, k tomu přidejte ještě heslo “Karpacz” a sledujte, co se stane. Ano, jsou to pořád ty staré známé majestátní hory i cenný národní park se svou jedinečnou přírodou, dokonce i cesta bude podobně dlouhá, ale slibujeme, že vaše dovolená bude mít tentokrát trochu jiný “twist”, který vás rozhodně bude bavit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tremonti Hotel Karpacz ve svém názvu navazuje na tři velikány zdejší krajiny - Śnieżka, Kopa a Skalny Stół. Vy je budete mít ze svého pokoje jako na dlani a tušíme, že ten výhled se stane i jednoznačnou výzvou k objevování zdejší kouzelné i jedinečné horské krajiny. Právě díky svému umístění je hotel skvělým výchozím bodem pro solidní túry i méně náročné toulky národním parkem, ale také pro všechny ostatní horské aktivity, takže podle sezóny přibalte kolo, lyže nebo skialp.
Číst více
Vinný sklípek
Baby friendly
Wellness
Venkovní bazén
Výhled
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Jedinečné snídaně

U snídaně určitě sáhněte pro dobroty z “local corner” - toho nejlepšího a nejchutnějšího, co je v regionu k mání. S troškou štěstí možná zažijete i live cooking, kterým místní kuchaři s oblibou zpestřují snídaně.

Grotta SPA

Pro chvilku kýženého relaxu se schovejte v kouzelném a intimním prostoru “Grotta SPA” a dopřejte si například oblíbenou autorskou masáž Tremonti a hýčkání tou nejlepší kosmetikou značky Dr Joseph nebo Codage.

Nové výzvy

Pokud byste rádi vyzkoušeli nové horské aktivity, ale nevíte, z kterého konce začít, tak určitě využijte pomocné ruky místního profíka a instruktora pana Waldka, který vás bezpečně provede každým horským dobrodružstvím.

Belissimo

Součástí hotelového komplexu jsou i původní, historické budovy, kde se díky citlivé rekonstrukci povedlo vykouzlit stylové a útulné pokoje - hřejivé cihlové zdi v interiéru doplňují odstíny bílé a krémové a za nás je to to správné belissimo!

Vinárna

V originálním interiéru vycházejícím ze stylu klasických italských vináren si můžete s partou přátel nebo týmem kolegů objednat degustaci vín (nejen italských) a pak dlouho do noci hledat tu nejlepší pravdu…

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Konstytucji 3 Maja 77/77
58-540 Karpacz
Navigovat Web