Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 200 Kč
za noc
Uprostřed lesů, skal a rybníků dobijete energii v příjemném prostředí hotelu s bazénem a privátním wellness. V nadstandardních pokojích si vychutnáte nádherný výhled na Ostrovské stěny. Mnozí z vás určitě ocení absenci mobilního signálu v hotelu a využijí tak čas zde strávený k odpočinku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Moderní hotel se nachází v samém srdci Českého Švýcarska, pouhých pět minut autem od německých hranic. Pokud sháníte ideální místo pro uspořádání firemního večírku či teambuildingu, hotel Ostrov vám poskytne příjemné útočiště až pro stovku zaměstnanců. A pokud se vám večírek protáhne, můžete se ubytovat v jednom z pokojů, ráno si nechat donést snídani až do postele a k obědu doporučit od šéfkuchaře jeho specialitu – pomalu pečené maso, a to vše v útulně zařízené restauraci.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Famózní restaurace

Moderní českou kuchyni v oceňované restauraci připravuje tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře René Tichého. Vyzkoušejte pomalu pečená masa, poctivé omáčky, domácí zmrzliny z netradičních surovin nebo atraktivní dezerty.

Zasloužený odpočinek

Krytý bazén, vířivka, finská i parní sauna ve wellness Ostrov nabízí naprostý odpočinek od všedních starostí. Relaxujte s výhledem na skalní panorama i za nevlídného počasí. Odpočiňte si při masáži, zaplavte v bazénu nebo si užijte soukromý večer ve dvou při svíčkách.

Výlety po okolí

Okolí Českosaského Švýcarska nabízí nepřeberné množství turistických tras, které zvládnou i vaši nejmenší. Navštivte Děčínský Sněžník, Pravčickou bránu, Bastei nebo kousek za německými hranicemi pevnost Königstein. Až se unavíte po celodenní túře, navštivte hotelové wellness.

Pro milovníky vína

Zážitek v restauraci s výhledem na skalní panorama umocňuje ucelená nabídka vín z Moravy, Itálie a Francie, jak od světoznámých vinařů, tak malosériové a exkluzivní produkce.

Zábava s kolegy

Uprostřed přírody najdete produktivní prostředí pro vaše pracovní jednání nebo školení. Postarají se tu o malou i stočlennou pracovní skupinu. Zažijte zde firemní akci nebo netradiční teambuilding.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostrov u Tisé 12
403 36 Tisá
Navigovat Web