Hotel Ostrov

  4 (16 hodnoceni)

  Uprostřed lesů, skal a rybníků dobíjejte energii v příjemném prostředí hotelu s bazénem a privátním wellness. V nadstandardních pokojích si vychutnáte nádherný výhled na Ostrovské stěny. A mnozí z vás možná ocení absenci mobilního signálu v hotelu a využijí tam tak čas strávený k odpočinku.


  Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  JAK TO TAM CHODÍ

  Moderní hotel se nachází v samém srdci Českého Švýcarska, pouhých pět minut autem od německých hranic. Pokud sháníte ideální místo pro uspořádání firemního večírku či teambuildingu, hotel Ostrov vám poskytne příjemné útočiště až pro stovku zaměstnanců. A pokud se vám večírek protáhne, můžete se ubytovat v jednom z více než 30 pokojů. Ráno si můžete nechat donést snídani až do postele a k obědu si nechte doporučit od šéfkuchaře jeho specialitu – pomalu pečené maso, a to vše v útulně zařízené restauraci. Mají zde několik tisíc láhví vína, která přímo kupují od vinařů. Dále mají vlastní, unikátní blend kávy Ostrov (100% Arabica, kterou také kupují přímo od farmáře v Kamerunu) a vlastní značku piva, polotmavý, nefiltrovaný OSTROFF 12.

  KDE BUDETE SPÁT

  Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Ostrov se můžete ubytovat ve standardních dvoulůžkových pokojích nebo třeba ve velkém apartmánu až pro pět osob. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, TV, wifi připojením a především velkými okny, odkud budete mít unikátní výhled na okolní skalnatou krajinu. 

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Okolí Českosaského Švýcarska nabízí nepřeberné množství turistických tras, které zvládnou i vaši nejmenší. Navštivte Děčínský Sněžník, Pravčickou bránu, Bastei nebo kousek za německými hranicemi pevnost Königstein.

  Až se unavíte po celodenní túře, navštivte hotelové wellness. Zdarma můžete využít krytý vyhřívaný bazén s výhledem na Ostravské skály, vířivku, finskou saunu i parní saunu. Uvolnit se můžete také při masáži, ať již vyzkoušíte klasickou relaxační či netradiční čokoládovou. Pokud chcete strávit krásný večer se svou drahou polovičkou, hotel vám připraví romantiku jen pro vás dva ve wellness v podobě svíček a lahví luxusního šampaňského. 

  CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

  Možnost objednání snídaně na pokoj 

  Wifi k dispozici

  Parkování před hotelem

  Domácí mazlíčci vítáni

  Vlastní značka piva, polotmavý, nefiltrovaný OSTROFF 12

  Vlastní, unikátní blend kávy Ostrov - 100% Arabica, kterou také kupují přímo od farmáře v Kamerunu

  Další nabídky v této lokalitě

   Restaurace Na Stodolci

   Restaurace

    Homutův statek

    Penziony

     V polích

     Penziony

      Bohemian Cottage

      Apartmány

       Dvůr Perlová voda

       Penziony