Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Jen tak se toulat Vrchlabím. Myšlenka, která inspirovala nejen název tohoto glampingu, ale i celou filozofii místa. Napojte se na přírodu a přijďte poznat Vrchlabí a krásné okolí Krkonoš.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Útulná chaloupka je přizpůsobená, aby pohodlně ubytovala 4 osoby. Ať už z pohodlí u kamen nebo z venkovní terásky, panenské louky a kopce budete mít jak na dlani. Vypněte a dobijte energii odpočinkem, sportem či spánkem. Toulabí nabídne komfort, pokoj i sportovní vyžití.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2023
Na samotě
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přímo na sjezdovce
Baby friendly
Krb
4x 25 m2 4x

Toulabí Glamping se nachází v srdci Krkonoš, uprostřed luk a polí, tam kde lišky a srny dávají dobrou noc.

Od 2 170 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Již příjezd je zážitkem

V zimě se ke glampingu dostanete na skialpech nebo pěšky. Do 16:00 hodin můžete využít i lanovou dráhu Bubákov, poté je to jen pár minut pěšky z kopce. V létě je pak možné zaparkovat 100 metrů od chaloupky.

Moderní glamping

K dispozici budete mít plně vybavenou kuchyň včetně Nespresso kávovaru, Aeropressu s kávou z českých pražíren a v zimních měsících určitě oceníte i podlahové topení.

Snídaně až ke dveřím

Díky spolupráci s Vrchlabskou kavárnou Halka cafe budete mít rána bez starostí. Stačí si sestavit snídani podle svých představ a o zbytek se už postarají.

Kam na kávu či povečeřet

Zajděte si do Knežické Chalupy. Tato roubená hospůdka nabídne požitek chuťovým pohárkům - vaří se vždy ze sezónních ingrediencí. Další možnosti najdete v nedalekém centru Vrchlabí.

V obklopení přírody

Na samotě u lesa si mysl nejlépe odpočine od každodenních vnějších stimulů a starostí. Zmáčkněte na telefonu ikonku letadla a nechte se kochat okolním výhledem. Nic vám neuteče.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Souřadnice Kouzelného místa: 50.6540919, 15.5953882
Navigovat Web