Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 600 Kč
za noc
To je dílo Markét a Vojty. Oba vyrostli právě v Karlovicích, kousek od místa, kde nyní stojí Dolinka. Nesdílí s vámi jen tak nějaký tiny house. Sdílí s vámi kousek svého domova a je to znát.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dolinku najdete na samotě u lesa v beskydských kopcích. Dojedete k ní autem, stejně tak k ní můžete dojít z nedalekého nádraží. Velké Karlovice jsou pomyslnou malebnou branou do prozkoumávání Beskyd.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
V okolí sjezdovky
Turistika
2x 15 m2 2x

Dolinka je místem stvořeným pro odpočinek. Obklopena lesy a loukami nabízí hostům prostor strávit zde poklidný čas a načerpat novou energii. Nachází se na samotě, hosté nejsou ničím a nikým rušeni a jsou pány tohoto místa. Na 15 m2 naleznou veškerý komfort, včetně wellness v podobě koupacího sudu.

Od 3 600 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kino

Obrazy okolní přírody se tady mění s každým momentem. V létě je kinem samotná příroda a její barevné scenérie při západech slunce, v zimě si můžete toto kino nahradit tím opravdovým, k dispozici je projektor, kterým si zpříjemníte večery svým oblíbeným filmem nebo třeba jen hudbou.

Je libo ohýnek?

Ať už preferujete opékat špekáčky, vychutnat si v kouři připravené Marshmallow, nebo něco pořádného z grilu, Dolinka vás svým vybavením rozhodně nezklame.

Společný sen a náhodná setkání

Jak už to tak bývá, ze vším s duší stojí nejen snění, ale také náhodná setkání a následně i spousta práce. Markét s Vojtou měli vizi a kamarád Martin zase šikovné ruce.

Jako v bavlnce

Dolinku najdete v přírodě a proto se tak k ní, prosím, chovejte. Spát budete v měkoučkém povlečení, čekají na vás hebké ručníky, ale i bio kosmetika. Respekt k přírodě je základním stavebním kamenem Dolinky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice
756 06 Velké Karlovice
Navigovat Web