Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 11 200 Kč
za noc
Nevěřili byste, co se dá vybudovat v prostorách bývalé sýpky ze 17.století. Ač se z venku zdá, že by potřebovala omítnout, celý design je promyšlen do posledních detailů. A až vstoupíte dovnitř, budete vědět, že smysl pro estetiku a eleganci byl hlavním motorem vzniku ubytování, které musíte vyzkoušet.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Velký společný prostor, centrální místo celé Sýpky, zalévá po celý den světlo. Přesahující do dvou pater nabízí pocit vzdušnosti a okázalosti. Celý počin je výhradně český design, jednoduchý, oslavující přírodní materiály a čisté linie.
Číst více
Design & Architektura 2021
Vítěz v kategorii Vily 2023
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
8x 360 m2 8x

Překrásná sýpka. 4 ložnice. 5 koupelen. 1 společný prostor s kuchyní a panoramatickým oknem do oblohy.

Od 9 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Jako v pohádce

Sýpka leží za devíti lesy, dvěma potoky a třemi lukami tam, kde začíná Zadní Arnoštov. Je obklopena velkou zahradou. Klidně tu celý den choďte bosí trávou. Houpejte se v sítích mezi jabloněmi, natrhejte si k tomu rybíz a zaposlouchejte se do bzučení včel.

Kde doplnit lednici

Nejbližší vybavenost se nachází v Jevíčku, 5 km od objektu. Tam si můžete nakoupit potraviny, drogerii, spotřební zboží nebo to, co zrovna postrádáte. Je zde i restaurace a kavárna.

Pozorujte noční oblohu

Večery jsou tu vyjímečně romantické. Nalejte si skleničku vína, připravte něco dobrého k snědku a pozorujte souhvězdí, protože tady jsou hvězdy nejzářivější. Čas tu plyne jinak, pomaleji. Přesně tak, jak potřebujete.

Výlety po okolí

Několik cyklistických tras protíná Zadní Arnoštov, ideální místo také pro pěší výlety. Nudit se tu rozhodně nebudete. Pokud máte rádi koně, v jezdeckém klubu „Osada Lípa“ se na nich můžete projet, děti zase na poníkovi.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zadní Arnoštov 73
569 43 Jevíčko
Navigovat Web