Sýpka Arnoštov

Je až neuvěřitelné, co za naprosto skvostné ubytování se podařilo vybudovat v prostorách bývalé sýpky původem ze 17.století. Na první pohled se může zdát, že o budovu se nikdo nestará a potřebovala by zrenovovat. Jakmile se však budete blížit, hned vám dojde, že celý design je promyšlen do posledních detailů. Přijeďte na místo, kde vás nebude nic odvádět od vás samotných. Buďte společně tam, kde skoro nechytíte signál. Není tu totiž k ničemu třeba.

Jak to tam chodí

Centrálním místem celé Sýpky je velký společný prostor, který díky vysokým stropům a velkým oknům přesahuje do dvou pater. Celý počin je výhradně český design a vypadá naprosto famózně. Dovolenou si tu nejvíce užijete s přáteli a věřte,  že na společně strávený čas v Sýpce budete ještě dlouho vzpomínat.

Kde budete spát

Sýpka se dá pronajmout pouze jako celý objekt a je určen celkem pro osm lidí. Můžete se tak ubytovat ve čtyřech ložnicích,  vždy s velkou manželskou postelí. O dostatek soukromí tak nemusíte mít obavy. Součástí všech pokojů je i soukromá koupelna.

Co tam můžete dělat

Sýpka leží za devíti lesy, dvěma potoky a třemi lukami, tam kde začíná Zadní Arnoštov. Je obklopena velkou zahradou. Klidně tu celý den choďte bosí trávou. Houpejte se v sítích rozvěšených mezi jabloněmi a rybízem. Zaposlouchejte se do bzučení  včel. Pozorujte souhvězdí, protože odsud jsou hvězdy vidět lépe, než odjinud. Čas tu plyne jinak, zpomalte.


Co byste měli ještě vědět

Rychlá wifi v celém objektu

Pejsci sem bohužel nemůžou

V domě je i pračka, sušička nebo žehlící prkno

Parkoviště až pro šest aut je přímo před Sýpkou, ale auto můžete zaparkovat i do garáže

Další nabídky v této lokalitě

Hotel & Depandance Kopacka

Boutique hotely

Ševcovský domek Svojanov

Kouzelné chalupy

Srub Midla

Kouzelné chalupy

Hejlův mlýn

Malé penziony

Farma Noe

Penziony