Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2619.26 Kč
za noc
Nemůžete se rozhodnout? Zimní dovolená nebo ta letní? Lyže nebo kolo? Aktivní odpočinek nebo sladké nicnedělání? Už nemusíte, protože uprostřed majestátních hor v prázdninovém středisku Maria Alm se nacházejí apartmány Sunnsait. Tady neplatí buď anebo. Tady můžete mít nebo zažít všechno, na co si vzpomenete. Jsme si jistí, že Sunnsait si zamilujete a stane se vašim druhým domovem v srdci Salcburska.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Majitelé vás přivítají v jednom z apartmánu s otevřenou náručí a vy budete mít pocit, že je to vaše druhé doma. Každé ráno, ještě před tím, než se vydáte za zimními radovánkami nebo letním dobrodružstvím, obdržíte před dveře vašeho apartmánu čerstvé pečivo a doplnit to můžete regionálními dobrotami, které na vás čekaly v košíku první den v apartmánu. Královskou snídani s hrkem výborné kávy Nespresso si vychutnáte v soukromí vašeho apartmánu s jedinečným výhledem. Každou středu se můžete účastnit společné snídaně, která se koná v salónku a seznámit se s dalšími hosty. Po aktivním dnu na sjezdovce vám přijde vhod wellness, kde si prohřejete zmrzlé kosti v sauně nebo si dáte pár relaxačních tempíček v bazénu. Večer, pokud budete chtít na chvíli opustit pohodlí apartmánu, jednoduše sejdete dolů a vychutnáte si dvojku červeného u hořícího krbu v dobré společnosti.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Bezbariérový přístup
Přímo na sjezdovce
Wellness

Naše tipy

Zimní ráj

Lyžařská oblast Maria Alm - Hochkönig nabízí 37 lanovek a vleků a 150 km upravených sjezdovek s jistotou sněhu. Zde se vyřádí začátečník i pokročilý.

Zchlazení v létě

V horkých dnech určitě oceníte koupaliště, které se nachází přímo ve vesnici Maria Alm. Má dva bazény, 40 metrů dlouhou skluzavku a další atrakce pro děti. Kochat se budete horským masívem Hochkönig.

Dobrodružství na kole

V letních měsících na požádání si můžete objednat túru na horském kole s průvodcem Johanessem.

Obora Jufen

Zde se bude líbit dětem i dospělým. V zimě si můžete půjčit v Jufenu sáňky a po sáňkařské dráze dojet až do Maria Alm nebo v létě se vydat po úpatí hory po naučné stezce přímo až do obory.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Oberdorf 14
5761 Maria Alm
Navigovat Web