Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5450.00 Kč
za noc
Vstupte do medového světa a vyzkoušejte jedinečný organický koncept ubytování a včelí terapie v jednom. Majitelé Lenka s Tomášem vás přivítají na místě, kde je realita roztěkaného města na hony vzdálená a kde starosti všedního dne snadno odletí na něžných křídlech včel. Podlehnout sladkému půvabu ⬡na medu můžete v každém ročním období.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
⬡na medu je jedno z mála glampingových míst, které funguje celoročně bez jakýchkoli kompromisů na pohodlí. Najdete tu vše, co byste uprostřed horské divočiny rozhodně nečekali. Po procházce si můžete dopřát nekonečně dlouhou horkou sprchu ve vymazlené koupelně a otočit termostatem na teplotu, kterou budete chtít.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Na samotě
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Místo bez wifi
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Luxusní zimní glamping

Zapomeňte na přikládání do kamen a k ránu zmrzlé prsty u nohou. ⬡na medu stačí stisknout tlačítko, zvolit si teplotu, jakou chcete, a je to. Dopřejte si teplou sprchu, zachumlejte se do vyhřátých ručníků. Oddejte se sladce pomalému snění ve svém zasněženém úkrytu.

Po zimních sportech nohy v teple

A jestli patříte mezi neposedy, veškeré sportovní vyžití je odsud coby sněhovou koulí dohodil: 1 km od sjezdovky, 3 km od běžeckých tratí, 2 km jeden z nejlepších kitových spotů v ČR. ⬡na medu leží v 730 m. n., což je v zimě v Orlických horách garancí nadýchané sněhové pokrývky.

Neskutečně milí majitelé

Lenka s Tomášem jsou tak milí a empatičtí, že si stačí na cokoliv jen pomyslet a máte to předem splněno.

Východy & západy slunce

Na ty už nikdy nezapomenete. Stačí se jen pohodlně uvelebit a přes velkorysá francouzká okna sledovat neskutečné přírodní divadlo, které hraje pouze pro vás.

Včelí televize

Čeká vás unikátní pohled do srdce včelího úlu. Takovou televizi, od které nebudete chtít odtrhnout oči, jste nikde jinde neviděli. Lenka s Tomášem zkouší, jestli se v ní včelkám bude líbit po celý rok.

Blahodárná apiterapie během „včelí sezóny“

Přes léto tu včelky opravdu bydlí s vámi a léčí vás. Uvnitř je vše zařízené tak, že jim budete na dosah, a přitom v bezpečí. Zatímco úly jsou zabudovány ve spodní části maringotky, vaše království je v prostoru nad nimi. Je to neuvěřitelný zážitek. Poznejte fantastický svět včel opravdu zblízka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Říčky v Orlických horách 118
517 61 Říčky v Orlických horách
Navigovat Web