Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 450 Kč
za noc
Vstupte do medového světa a vyzkoušejte jedinečný organický koncept ubytování a včelí terapie v jednom. Majitelé Lenka s Tomášem vás přivítají na místě, kde je realita roztěkaného města na hony vzdálená a kde starosti všedního dne snadno odletí na něžných křídlech včel.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Kdyby BBC a sir David Attenborough natáčeli dokument o včelách, pak by to bylo právě tady. Otevřete dveře tajemství do světa našich nejlepších kamarádek z říše hmyzu, zhluboka se nadechnete té nezaměnitelné vůně, uslyšíte jemný bzukot, budete vnímat včelí teplo, rytmus i vibrace a svlažíte jazyk čerstvou ovčelenou vodou. Včely vnímáte všemi smysly.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Včelí televize

Čeká vás unikátní pohled do srdce včelího úlu. Takovou televizi, od které nebudete chtít odtrhnout oči, jste nikde jinde neviděli.

Východy & západy slunce

Na ty už nikdy nezapomenete. Stačí se jen pohodlně uvelebit a přes velkorysá francouzká okna sledovat neskutečné přírodní divadlo, které hraje pouze pro vás.

Kostel s prosklenou střechou

Ten nesmíte vynechat. Ikonický kostel Nanebevzetí Panny Marie je láska na první pohled. Místo s duší, které dostalo po rekonstrukci novou tvář.

Blahodárná apiterapie během "včelí sezóny"

Přes léto tu včelky opravdu bydlí s vámi a léčí vás. Uvnitř je vše zařízené tak, že jim budete na dosah, a přitom v bezpečí. Dopřejte si medem vonící a jemně bzučící dobro. Poznejte fantastický svět včel opravdu zblízka.

Kola i trekové boty

Kopečky Orlických hor lákají k objevování. Lenka s Tomášem jsou vašimi milými poradci, znají to tady lépe, než své boty a rádi vám poradí, kam vyrazit. Kola vám ⬡na medu rádi půjčí, boty si vezměte raději své :-)

Nebe plné hvězd

Když přijde večer, rozdělejte oheň na grilu a dejte si něco dobrého. Pozorujte hvězdné nebe, které je tu opravdu na dosah.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Říčky v Orlických horách 118
517 61 Říčky v Orlických horách
Navigovat Web