Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 450 Kč
za noc
Vítejte v ryze zimním glampingu přímo pod horským hřebenem v nadmořské výšce, kde ručička teploměru jen málokdy překročí nulu a neposedné vločky často za oknem hrají hru na honěnou. Vaše medové království uprostřed zasněžené panenské přírody neztrácí nic na pohodlí a stylu ani v třeskuté zimě. Jste tu stále jako v bavlnce a velmi lehce podlehnete sladkému půvabu ⬡na medu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
⬡na medu je jedno z mála glampingových míst, které funguje celoročně bez jakýchkoli kompromisů. Najdete tu vše, co byste uprostřed horské divočiny obklopeni běloskvoucí prachovou peřinou rozhodně nečekali. Po procházce na čerstvém vzduchu si můžete dopřát nekonečně dlouhou horkou sprchu ve vymazlené koupelně a otočit termostatem na teplotu, kterou budete chtít.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Luxusní zimní glamping

Zapomeňte na přikládání do kamen a k ránu zmrzlé prsty u nohou. ⬡na medu stačí stisknout tlačítko, zvolit si teplotu, jakou chcete, a je to. Dopřejte si teplou sprchu, zachumlejte se do vyhřátých ručníků. Oddejte se sladce pomalému snění ve svém zasněženém úkrytu.

Po zimních sportech nohy v teple

A jestli patříte mezi neposedy, veškeré sportovní vyžití je odsud coby sněhovou koulí dohodil: 1 km od sjezdovky, 3 km od běžeckých tratí, 2 km jeden z nejlepších kitových spotů v ČR a bezpočet skialpových tras. ⬡na medu leží v 730 m. n., což je v zimě v Orlických horách téměř jistota nadýchané sněhové pokrývky.

Sníh jako lék

Křupavý sníh pod nohama dělá divy. Postavte sněhuláka nebo celé iglú, zlepší se vám nálada i imunita.

Východy a západy slunce

Na ty už nikdy nezapomenete. Stačí se jen pohodlně uvelebit a přes velkorysá francouzká okna sledovat neskutečné přírodní divadlo, které hraje pouze pro vás.

Neskutečně milí majitelé

Lenka s Tomášem jsou tak milí a empatičtí, že si stačí na cokoliv jen pomyslet a máte to předem splněno. Okolní hory znají jako své boty a rádi vám poradí, kam vyrazit. Hravě vyhrnou parkoviště od čerstvé sněhové nadílky nebo vám uschovají sportovní vybavení.

Kostel s prosklenou střechou

Poutní kostel s prosklenou střechou v nedalekém Neratově vás uchvátí svojí atmosférou, ať jej navštívíte ve dne nebo se přímo z kostela rozhodnete pozorovat noční hvězdné nebe.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Říčky v Orlických horách 118
517 61 Říčky v Orlických horách
Navigovat Web