Spaní⬡na medu

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Jedinečný organický koncept ubytování a včelí terapie v jednom, to je Spanína medu. Přidejte k tomu promyšlený design, pečlivě zvolené materiály i roli řemesla na pozadí - to vše vás tu potěší, nadchne i rozmazlí. Majitelé Lenka s Tomášem vás přivítají na místě, kde je realita vibrujícího města na hony vzdálená a kde velmi snadno zapomenete na okolní svět. Bydlet budete v naprostém soukromí uprostřed horské louky s dechberoucími výhledy na Orlické hory. Společnost vám bude dělat pouze všudypřítomná vůně medu, vosku a propolisu. 

Jak to tam chodí

Včelky tu opravdu bydlí s vámi a léčí vás. Uvnitř je vše zařízené tak, že jim budete na dosah, a přitom v bezpečí. Zatímco úly jsou zabudovány ve spodní části maringotky, vaše království je v prostoru nad nimi. Věřte nám, že je to neuvěřitelný zážitek. Budete vnímat včelí teplo, rytmus a vibrace, v tom je Spaní⬡na medu unikátní.

Kde budete spát

Spaní⬡na medu je opravdu sladké. Čeká na vás královsky velká a pohodlná postel, nadýchané peřiny a povlečení z přírodních materiálů. Najdete zde vše, co potřebujete. Luxusní kuchyň i prostornou koupelnu. Zapomeňte na chemické i suché toalety, venkovní sprchu a studenou vodu. Ve vymazlené koupelně si můžete dopřát nekonečně dlouhou teplou sprchu a pak se zachumlat do připravených voňavých ručníků. A nezapomeňme na lenošící obytnou část, kde jste pouhých pár centimetrů nad včelí energií.

Co tam můžete dělat

Představte si nekonečnou louku. V zimě zasněženou s pohledy na vrcholky hor, na jaře a v létě rozkvetlou a plnou barev. Pokud nemáte v plánu jen rozjímat, číst si a lenošit, Orlické hory vám toho mají hodně co nabídnout. 

Prozkoumáte je při procházkách či náročnějších pěších túrách. Pokud byste se chtěli vypravit dál, horské kolo je tou správnou volbou. Kdyby se vám hodil elektrický pohon při šlapání do kopce, i ten umí majitelé zařídit. Možná pak dojedete přes kopec až do Neratova a podíváte se tam na překrásný kostel s prosklenou střechou. A pokud ne, nic se neděje - důležité je, abyste si tu svůj čas užili.

Co byste měli vědět

  • na medu s vámi chce strávit minimálně dvě noci.
  • V kuchyni jsou pro vás nachystány základní suroviny, ty nevozte.
  • V lednici najdete ovčelenou vodu z říčkovského pramene a na ochutnání pivo z nedalekého neratovského pivovaru. 
  • Na stole nikdy nechybí kvalitní med z místních luk.
  • ⬡na medu může být i váš úžasný nomádský homeoffice.
  • Zvířecí mazlíčky tentokrát nechte doma.

Další nabídky v této lokalitě

Ubytování Javorka

Malé penziony

Hotel & Depandance Kopacka

Boutique hotely

Kozí chlívek

Penziony

Hide in City

Apartmány

Dům hostů, Klášter Broumov

Penziony