Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 11 000 Kč
za noc
Jen si to představte. Přijíždíte do oázy naprostého klidu a harmonie, kde uslyšíte jen žbluňkání vody a vítr vám bude rozcuchávat vlasy. Ztělesněním tohoto výjimečného místa je Smilovický mlýn, na jehož místě stály v minulém století mlýnské budovy a tři prastaré lípy. Majitelé se proto rozhodli nadále rozvíjet a kultivovat tuto oblast a plnit si tak svůj sen.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokud se rozhodnete vyjet z Prahy, máte to jen na 45 minut. Smilovice jsou výjimečné díky své nedotčené přírodě a nádhernému parku Džbán. A až dorazíte na Smilovický mlýn, první, co vám jistě utkví v paměti na hodně dlouho, je nejen naprostá samota, ale také prostorný rybník, ve kterém se můžete koupat od rána do večera.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Venkovní bazén
Možnost rybařit
Eco produkty
Místo na teambuilding
19x 220 m2 19x

Mlýn stojí pod vesnicí uprostřed lesů, luk a polí na břehu rybníka vhodného ke koupání. Komfortní zázemí, elegantní interiér a nebeský klid. Vlastní wellness, velká stodola a mimo jiné i pec na pizzu. Jednoduše amazing place :-)

Od 12 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Relax pod jednou střechou

Hned vedle statku se můžete ohřát v sauně nebo ve vířivce jacuzzi s výhledem na rybník a okolí.

Nabíjení pro elektromobily

Jste vlastníkem elektrického vozidla? Určitě vás potěšíme, že na místě je připravená nabíjecí stanice pro vaše auto, tak výletům zdar!

Rybičky, rybičky, rybáři jedou…

Nejen, že je místo zrozeno pro vášnivé rybáře, ale také se tu každoročně koná výlov rybníku. Už jste někdy na výlovu vůbec byli?

Catering na objednání

Pokud byste si chtěli dát na chvíli od vaření pauzu, můžete si u sympatických majitelů objednat catering od zlatých ručiček paní kuchařky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Smilovice 32
27054 Rakovník
Navigovat Web