Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 300 Kč
za noc
Už jste se někdy setkali s pojmem hygge? Ve zkratce by se dalo říct, že se jedná o šťastný způsob života. Atmosféra, která nás obklopuje, pocit domova a bezpečí. Pro mnohé jsou to zapálené svíčky a teplý čaj, pro jiné zůstat zachumlaný v dece s dobrou knihou. A právě místo s takovou atmosférou pro vás máme.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Moderní minimalistický apartmán je zařízen ve skandinávském stylu za použití dřeva a kamene. Chodbou s velkou šatní skříní projdete do plně vybavené kuchyně včetně Nespresso kávovaru a jídelního koutu. Prostor je spojen s obývací částí, kde všude najdete spoustu malých polštářů, kožešin a květin. Součástí přízemí je i vybavená koupelna.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Nespresso na pokoji
Na polosamotě
Baby friendly
Bežkařská trať
5x 75 m2 5x

Apartmán ve Scandi stylu, 10 minut od Mumlavských vodopádů, v docházkové vzdálenosti do města. Těšíme se na vás :-)

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Výhodná poloha

Skøg je v docházkové vzdálenosti centra Harrachova a lanovky, Mumlavský vodopád je pár minut pěšky lesem. V sousední budově budete mít potom k dispozici wellness centrum. Asi 150 metrů od apartmánu je Hornické muzeum, kde se pořádají pravidelné prohlídky.

Hurá na běžky

Milovníci zimních sportů se tu vyřádí. Běžky si můžete víceméně nasadit hned před hlavním vchodem a vydat se směr Mumlavské vodopády, Krakonošova snídaně a dál na hřebeny hor.

Naprosté soukromí

Apartmán se nachází v přístavku menšího bytového domu. Sousedé vám tak nevidí ani na terasu, ani do oken.

Jóga na terase

Když to počasí dovolí, dejte si ráno karimatku na prostornou venkovní terasu a užijte si pár desítek minut ničím nerušenou relaxaci. Z lesa k vám bude doléhat jen zpěv ptáků.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Harrachov 691
512 46 Harrachov
Navigovat Web