Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 9 900 Kč
za noc
Objevili jsme pro vás kouzelné místo, které svou autenticitou, kvalitou a přístupem majitele nemá u nás obdoby. Váš malý kousek Skotska s veškerou elegancí, noblesou a promyšleným zážitkem najdete mezi pastvinami v okolí obce Otěvěky na Rakovnicku. Příběh majitele Martina a pobyt v krásném viktoriánském domě vás zavede až do daleké historie a vrátíte se zpět odpočatí a zrelaxovaní.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Konceptem zážitkového ubytování s wellnessem, který na svých cestách po světě marně hledal, si majitel splnil svůj sen. Již při uvítání je jasné, že vás čeká něco mimořádného. Martin vás stylově vyzvedne v Range Roveru a po cestě vám poutavě a vtipně přiblíží svůj původ. Po příjezdu se můžete těšit na výjimečný servis, skvělé jídlo z lokálních surovin a místního jehněčího, lahodná vína či špičkové doutníky.
Číst více
IQOS friendly
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Adult only
2x 100 m2 2x

K dispozici je celé wellness včetně terasy, odpočívárny a nádherného jídelního koutu s otevřeným krbem

Od 9 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Styl

Vše je vyladěné, stylové a luxusní. Čeká vás ultimátní zážitek.

Gastronomie

Vřesové pivo, lokální jehněčí či chowder. Ochutnáte autentickou kuchyni párovanou s nejlepšími evropskými víny. Skotska singlmaltka vám u krbu následně zpříjemní večer.

Příběh

Cesta, která vedla majitele ke zhmotnění svého snu je linka, která prochází celým vaším pobytem. Věnujte mu čas ho vyslechnout, pomůže vám to si vše lépe vychutnat.

Wellness

Soukromý wellness vedle ložnice je paráda, z něj stačí ujít jen pár kroků na nádhernou terasu s výhledem do kraje.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Otěvěky ev. č. 16
270 33 Žďár
Navigovat Web