Růžová chalupa

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Růžová chalupa u Šimánků se nachází ve Rtyni v Podkrkonoší a nabízí veškerý komfort, jaký si jen můžete přát. Majitelé chalupy, manželé Šimánkovi, jsou velcí dobrodruzi, procestovali velkou část světa a podívali se i do velmi odlehlých koutů Aljašky či Pacifiku. Teď se rozhodli zakotvit ve svém rodišti a začali provozovat chalupu, kterou neustále zvelebují. Je dost možné, že je oba na chalupě potkáte, jelikož sem často zavítají a rádi si pohovoří s každým hostem nejen o svých cestách.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Pronajmout si lze celou chalupu nebo si můžete vybrat jeden z nabízených pokojů. Tím, že se jedná o rodinné ubytování, nenajdete tu žádnou recepci a jasně daná pravidla. Program dne přizpůsobíte svým potřebám, v klidu posnídáte na zahradě, odpoledne si můžete dát siestu v houpací síti a večer si opečete špekáčky. Budete si zkrátka znovu připadat jako malé děti na prázdninách u babičky.

Kde budete spát

Dvoupodlažní chalupa nabízí ubytování celkem pro dvacet čtyři osob. V obou patrech se nachází kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV a koupelna. Těšit se můžete také na stylovou pec, u které si můžete v chladných dnech dopřát kakao a začíst se do Vaší oblíbené knihy.

Co tam můžete dělat

K chalupě patří oplocená zahrada, kde můžete v zimě využít finský koupací sud, saunu a od května do září krytý vyhřívaný bazén, a v létě na ní po večerech můžete posedět se sklenkou dobrého vína a grilovat. Pokud nechcete trávit čas pouze na chalupě, okolí nabízí pestrou škálu nejrůznějších aktivit. Udělejte si celodenní výlet do Adršpašských skal, zajděte si na prohlídku přilehlých zámků nebo navštivte zoologickou zahradu v nedalekém Dvoře Králové.

Co byste měli vědět:

  • Všude je funkční wifi
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni
  • Možný dovoz potravin

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019 Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

U Ceďora

Kouzelné roubenky

Kovárna

Apartmány

Stylové Apartmány Bystré

Apartmány

Maringotka Volavka

Glamour camping

Dům hostů, Klášter Broumov

Penziony