Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 550 Kč
za noc
Taky máte pocit, že nic nestíháte, a že čas vám tak nějak proplouvá mezi prsty? Zastavte se! Zhluboka se nadechněte. Život se přece musí žít. V pohádkových jižních Čechách někde mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem, v lesích nad řekou se nachází dřevěná chata Riverside Cabin, která vám s tím pomůže. Pomůže vám zpomalit a užít si každou sekundu přítomnosti.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už se rozhodnete jet celá rodina, parta přátel nebo jen ve dvou, Riverside Cabin vám poslouží jako to nejlepší útočiště. Tady budete mít vše, co budete potřebovat. Chata se nachází ve vesnici Doudleby v jižních Čechách a krásně splývá s místní krajinou. Ráno pro probuzení si můžete připravit královskou snídani v plně vybavené kuchyni, udělat voňavou kávičku z kávovaru, a to vše si vychutnat na terase, kde budete mít pocit, že jste se staly součástí přírody. Po vydatné snídaní si dopřejte relaxaci ve finské sauně, ze které budete mít jedinečný výhled do přírody. Zchladit se pak můžete v řece, která je jen 50 metrů vzdálená od chaty. Večer si hoďte pořádnou flákotu na gril a vychutnejte si to s dvojkou červeného nebo si jen udělejte romantickou atmosféru, rozdělejte oheň v ohništi před chatou a kochejte se.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
6x 70 m2 6x

Nabízíme ubytování pro rodiny, skupiny přátel či pro páry, kteří si chtějí užít romantickou dovolenou v soukromí. Naše dřevěná chata perfektně zapadá do atmosféry místní přírody.

Od 4 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pašijová cesta v Římově

Jen 3 kilometry vzdálená pašijová cesta v Římově bude skvělou procházkou lesem. Ideální procházka pro děti, kola i kočárek. Po cestě je i dětské hřiště, kde se vyřádí děti.

Českobudějovické zlato

Pokud budete mít cestu do nedalekých Českých Budějovic, skočte si na jedno čepované přímo z tanků do nejznámější českobudějovické pivnice Masné krámy.

Slepičí hory

Udělejte si výšlap na Soběnovskou vrchovinu, která je známa pod názvem Slepičí hory. Zdolejte nejvyšší vrchol Kohout nebo druhý nejvyšší vrchol Vysoký kámen, kterému se lidově říká Slepice.

Kulturní zážitek

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, které pochází z roku 1958, se stane pro vás jedinečným kulturním zážitkem. Je v provozu v letních měsících a můžete si vybrat mezi činohrou, operou, baletem nebo Malým divadlem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily