Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 600 Kč
za noc
Kde jinde dávají lišky dobrou noc než právě tady. Luxusní roubenka ještě voní novotou, ale cítit se v ní budete jako na prázdninách u babičky. Až si sednete na zápraží s šálkem voňavé kávy a vaším jediným dilematem bude, zda si dát nejdříve saunu nebo skočit do vířivky, budete vědět, že tady jste správně. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vřelost a domácí pohodu poznáte už při příjezdu, kdy vás uvítají sami majitelé. Až vybalíte, můžete si připravit něco dobrého v plně vybavené kuchyni na tradičním sporáku nebo venku na plynovém grilu. Ideální završení společného jídla bude pak šálek výborné kávy z french pressu, překapávače nebo třeba moka konvičky.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Vzhůru do přírody

Lokalita kolem Toulovcových Maštalí má bohatou síť cyklostezek a pěších tras. Pokud si chcete dát do těla, zdolejte nejvyšší bod Žďárských vrchů Devět skal. V opačném případě si odpočiňte v arboretu zámku Nové Hrady.

Lyže nebo běžky s sebou

V nedalekém okolí jsou perfektní podmínky pro oboje.

Kam si jít zaplavat

Během horkých dnů se můžete osvěžit v 300 metrů vzdálené vodní nádrži Martinice.

Odpočívejte

Po výletu jistě oceníte možnost relaxace v rozlehlé venkovské zahradě s ovocnými stromy a luční výsadbou. Uvnitř na vás budou čekat rozpálená kamna a ne o tolik chladnější sauna nebo vířivka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Martinice 63
539 44 Proseč - Martinice
Navigovat Web