Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5600.00 Kč
za noc
Kde jinde dávají lišky dobrou noc než právě tady. Luxusní roubenka ještě voní novotou, ale cítit se v ní budete jako na prázdninách u babičky. Až si sednete na zápraží s šálkem voňavé kávy a vaším jediným dilematem bude, zda si dát nejdříve saunu nebo skočit do vířivky, budete vědět, že tady jste správně. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vřelost a domácí pohodu poznáte už při příjezdu, kdy vás uvítají sami majitelé. Až vybalíte, můžete si připravit něco dobrého v plně vybavené kuchyni na tradičním sporáku nebo venku na plynovém grilu. Ideální završení společného jídla bude pak šálek výborné kávy z french pressu, překapávače nebo třeba moka konvičky.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Vzhůru do přírody

Lokalita kolem Toulovcových Maštalí má bohatou síť cyklostezek a pěších tras. Pokud si chcete dát do těla, zdolejte nejvyšší bod Žďárských vrchů Devět skal. V opačném případě si odpočiňte v arboretu zámku Nové Hrady.

Lyže nebo běžky s sebou

V nedalekém okolí jsou perfektní podmínky pro oboje.

Kam si jít zaplavat

Během horkých dnů se můžete osvěžit v 300 metrů vzdálené vodní nádrži Martinice.

Odpočívejte

Po výletu jistě oceníte možnost relaxace v rozlehlé venkovské zahradě s ovocnými stromy a luční výsadbou. Uvnitř na vás budou čekat rozpálená kamna a ne o tolik chladnější sauna nebo vířivka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Martinice 63
539 44 Proseč - Martinice
Navigovat Web