Roubenka u Lišky

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Toužíte po klidném místě, kde lišky dávají dobrou noc, ale zároveň si chcete dosyta užít komfortu v nezaměnitelně útulné atmosféře? Luxusní Roubenka u Lišky ještě voní novotou, ale cítit se v ní budete, jako byste v ní již prožili několik prázdnin u babičky. Samotné prostředí dotváří jedinečnou atmosféru a kdo ví, třeba tu v okolních lesích najdete dokonce i lesní skřítky a víly. Přibalte si na pobyt zde své přátele nebo celou rodinu a užijte si společné chvíle u velkých kachlových kamen s krbem nebo v sauně s vířivkou.

Jak to tam chodí

Chalupa leží v blízkosti lesa v obci Martinice nedaleko Proseče na Vysočině a při příjezdu Vás uvítají sami majitelé. Něco dobrého si připravíte v plně vybavené kuchyni, na tradičním sporáku nebo venku na plynovém grilu. Společně si jídlo vychutnáte u velkého dubového jídelního stolu a svou hostinu poté můžete završit šálkem výborné kávy z french pressu, překapávače nebo třeba moka konvičky. Po výletu jistě oceníte možnost relaxace v rozlehlé venkovské zahradě s ovocnými stromy a luční výsadbou. Uvnitř na vás budou čekat rozpálená kamna a ne o tolik chladnější sauna nebo vířivka.

Kde budete spát

Noc strávíte v pohodlné posteli v jednom ze čtyř dobově zařízených pokojů pro 2-4 hosty. Každý z nich má své osobní kouzlo, které dokreslují dřevěné trámy, tradiční nábytek a dekorace lidové tvorby. V prostorném Panském pokoji v přízemí se nachází klasická dřevěná postýlka a krásná malovaná skříň. Do jednoho z horních pokojů pak není problém připravit přistýlku nebo zapůjčit dětskou cestovní postýlku. Se třemi koupelnami s vanou i sprchovým koutem nehrozí ranní ani večerní tlačenice. A pro otužilce je v dolní sprše připraveno i ochlazovací vědro, které se hodí především po saunování.

Co tam můžete dělat

Lokalita kolem Toulovcových Maštalí vybízí k pěším a cyklo výletům díky bohaté síti stezek a tras. Pokud si chcete dát do těla, zdolejte nejvyšší bod Žďárských vrchů Devět skal, v opačném případě si odpočiňte v arboretu zámku Nové Hrady. Během horkých dnů se můžete osvěžit v 300 metrů vzdálené vodní nádrži. V zimě pak můžete nazout běžky či lyže. My doporučujeme pomalé toulání po lese s košíkem na houby či borůvky. Ať se vrátíte z jakéhokoliv výletu, bude na vás v Roubence čekat praskající oheň v kamnech, vyhřátá sauna, bublající vířivka nebo posezení na terase či u táboráku pod hvězdným nebem.

Co byste měli ještě vědět

  • Roubenku obklopuje rozlehlá venkovská zahrada s četnou výsadbou stromů, keřů a lučních květin tvořící romantická zákoutí
  • pro děti je na zahradě k dispozici velké hřiště a trampolína, uvnitř poté plně vybavená dětská herna
  • rozjímat můžete na dvou samostatných terasách s výhledem do zahrady i široké krajiny
  • pro venkovní opékání vám poslouží plynový gril nebo ohniště v zahradě
  • parkování pro 4-6 aut je přímo u objektu
  • kola, lyže a kočárky můžete bezpečně uschovat v zahradním domku
  • wifi je dost silná na to, aby vás spojila se okolním světem
  • s ohledem na alergiky nechte své domácí mazlíčky doma

Další nabídky v této lokalitě

Chata Podlesí

Kouzelné chalupy

Hotel Aplaus

Boutique hotely

Líšenský dvůr

Hotely

Chata Jestřáb

Kouzelné chalupy

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy