Roubenka Štěpánka

Chalupa jako z dob minulých, avšak v o něco modernějším pojetí. Postavená v malém městečku Svratka jedním z nejstarších způsobů - roubením. Vrátí vás do doby, kdy domy ještě voněly dřevem, rodinnou atmosférou a neuvěřitelným klidem. Jen vy a roubenka obklopena sto let starými vzrostlými stromy a koupacím jezírkem. 


Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Roubenku si pronajmete pouze celou a budete tak mít dostatek soukromí. V přízemí je velký společenský prostor s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem a obývací část. Ovšem tím nejlepším je bílá pec, na které můžete celé dny a noci lenošit. V chalupě jsou pro hosty dvě koupelny - ta v přízemí s designovou vanou je naše oblíbená.

Kde budete spát

V roubence  jsou celkem tři ložnice, všechny v horním patře. V první najdete manželskou postel, v druhém pokoji dvě oddělená lůžka a v posledním tři samostatně stojící postele. Celková kapacita chalupy je devět lidí, takže další dva se mohou vyspat v přízemí na rozkládacím gauči nebo chcete-li, klidně i za pecí. 

Co tam můžete dělat

Neprozkoumat okolí Žďárských vrchů by byl ale hřích, udělejte si alespoň výlet na Devět skal. Nezapomeňte tu ale i odpočívat. Za hezkého počasí stačí vylézt ven na zahradu a užít si letní koupání v jezírku a válení se v trávě. K tomu můžete využít venkovní kuchyň, nachystat oblíbené pochoutky a grilovat. Ani pro pití nemusíte chodit daleko, poslouží vám k tomu nachystané víno v chalupě z vinařství Baláž.

Co byste měli ještě vědět

S ohledem na alergiky sem nemohou domácí mazlíčci

Až tři auta můžete zaparkovat přímo na pozemku

K internetu se pohodlně připojíte v celém objektu

Kola, lyže, kočárek nebo cokoliv dalšího můžete uschovat do kůlny

Další nabídky v této lokalitě

Na Bělisku

Penziony

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Chata Jestřáb

Kouzelné chalupy

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy

Chata Podlesí

Kouzelné chalupy