Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 500 Kč
za noc
Chalupa jako z dob minulých, avšak v o něco modernějším pojetí. Postavená v malém městečku Svratka jedním z nejstarších způsobů - roubením. Vrátí vás do doby, kdy domy ještě voněly dřevem, na stolech nikdy nechyběl čerstvý koláč a noční ticho přerušilo jen houkání sovy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Roubenku lze pronajmout pouze celou, ale o to větší bude vaše soukromí. Velký společenský prostor v přízemí bude středobodem vašeho setkávání a plně vybavená kuchyně zase skvělým zázemím pro uspokojení všech strávníků.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2022
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Krb
Turistika

Naše tipy

Pro děti i dospělé

Roubenka poskytuje výborné zázemí úplně všem. Ať jste turista, cyklista, houbař, golfista, nebo lyžař, tady vám bude víc než dobře.

Sladké nicnedělání

Aktivní dovolená je sice fajn, ale nezapomeňte i odpočívat. Za hezkého počasí stačí vyjít na zahradu, užít si letní koupání v jezírku a válení v trávě.

Pohled shora

Neprozkoumat okolí Žďárských vrchů by byl hřích. Udělejte si alespoň výlet na jejich nejvyšší vrchol, Devět skal. Ten výhled vás uchvátí.

Nejlíp chutná venku

Venkovní kuchyň budete milovat. Připravte v ní oblíbené pochoutky a grilujte. Ani pro pití nemusíte chodit daleko. Poslouží vám k tomu nachystané víno z vinařství Baláž.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hlavní 6
59202 Svratka
Navigovat Web