Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 16 000 Kč
za noc
Osamocena v kopcích v Rokytnicí nad Jizerou leží tradiční roubenka, která vám poskytne dočasné útočiště při objevování Krkonoš v každé sezóně. Je usazená ve voňavých loukách, které v zimě přikryje hustá peřina prašanu a vy si nezapomeňte kola ani běžky. Luxusní wellness v přilehlé dřevěnici nabízí saunu, dřevěnou káď a stylovou relaxační zónu a my vám zaručujeme, že tady budete trávit spoustu času.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už jedete s partou kamarádů, s rodinou nebo s vaším týmem, je tu vše co od roubenky očekáváte. Najdete tu 4 ložnice s velkými postelemi a kompletním zázemím, koupelny nabízí sprchu i luxusní vany. Světnici pak dominují velká kachlová kamna, na kterých se dá krásně odpočívat po náročném výletu.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Baby friendly
12x 0 m2 12x

Luxusní ubytování v srdci Krkonoš nabízí pobyty vhodné pro rodinnou dovolenou, romantický víkend, ale i firemní akci či teambuilding. Umístění uprostřed malebné přírody nabízí vyžití během zimní i letní dovolené.

Od 7 772 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lokalita

Jste na samotě vzdálení od rušného lyžařského centra a máte celý kopec pro sebe.

Wellness

Tady uvolníte unavené tělo a vyčistíte svou mysl. Znovu a znovu.

Vybavení

Roubenka je zamýšlena pro velké party nebo rodiny. Pět parkovacích míst, lyžárna a koupelny jsou luxus, který vás příjemně překvapí.

Za pecí

Ten pocit se těžko popisuje. Známe ho z pohádek, ale spát za pecí se prostě musí zažít.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Dušnice 25
512 43 Jablonec nad Jizerou
Navigovat Web