Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
To je nová chaloupka, která ale jakoby vypadla z babiččiných pohádek. Největší zásluhu na její podobě má Honza, který si ji takto vysnil, ale hlavně řemeslníci, kteří odvedli neuvěřitelný kus práce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Mimo neuvěřitelně milých detailů, které vidíte všude kolem, je největším lákadlem místo, kde roubenka stojí. Představte si údolí, kde se z jedné strany tyčí nejvyšší vrchol Beskyd, na straně druhé legendární Ondřejník. Právě v tomto kopci je roubenka zasazena. Všude, kam se podíváte, vidíte jen údolí a hory.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2023
IQOS friendly
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Turistika
Výhled
6x 200 m2 6x

Vítá vás Roubenka Ondřejník!

Od 8 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Prostě Beskydy

To, že je milujeme, asi už víte. Můžeme říci, že tohle je ten nejhezčí pohled na ně, který jsme kdy viděli, a že jsme jich viděli!

Vše je o detailech

V roubence se setkáte jen s kvalitními materiály, ručně opracovaným dřevem, kachlovými kamny, doplněné o detailní tesařskou práci. Doufáme, že tak, jako my, ucítíte z toho místa respekt a souznění s okolní přírodou.

Túry, golf, kola

V okruhu pár kilometrů se toho dá zažít opravdu mnoho. Přijdou si na své golfisti, cyklisti, turisti, ale i malé skupinky přátel, kteří si potřebují říci vše, co za dobu, co se neviděli, nestihli.

Fandové do krypta

Chcete svůj pobyt zaplatit kryptoměnou? Neváhejte se na majitelé obrátit a uplatněte zde své digitální peníze.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kunčice pod Ondřejníkem 893
739 13 Kunčice pod Ondřejníkem
Navigovat Web