Roubenka Oliver

Loučná nad Desnou je během všech ročních období výborným místem pro zahájení putování po Jeseníkách a horských krásách. Pokud si i vy chcete tuto malebnou část Česka prohlédnout, máme pro vás tip na skvělé ubytování. V části obce zvané Rejhotice stojí krásná Roubenka Oliver, jejíž majitelé ji od roku 2011 nabízí hostům, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí a užít si svou dovolenou.

Cena od7600 Kč Objekt /noc

Kapacita 8 osob

Roubenka vás nadchne svým příjemným vzhledem, dřevěná stavba je vhodně kombinována s kamennými prvky a dalšími doplňky tak, aby se zde hosté cítili jako doma. Nábytek je jednoduchý, ale dostačující, vše je čisté a milé. Skvělým bonusem je skvělá venkovní terasa, která přímo láká k večernímu posezení.

Číst více

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Chalupa je rozdělena na dvě stejně velké, jen zrcadlově otočené poloviny. Každá z nich má samostatný vchod a vejde se do ní osm lidí, kteří mohou přespat ve těch ložnicích. Pouze jedna z nich je ale samostatný pokoj, další je až do štítu otevřený prostor, kde pod střechou jsou další čtyři lůžka. Pro všechny jsou zde dvě koupelny a prostorná, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a obývací částí.

Co tam můžete dělat

Po náročném dni si jistě budete potřebovat odpočinout. V chladných měsících můžete využít vířivku, která je sice venku, ale voda o teplotě téměř 40 stupňů zajistí prohřátí celého těla i báječnou regeneraci. V létě se pak zchladíte v bazénu. Skvělý relax doplní i finská sauna.

Chalupa je poblíž lyžařského areálu Kouty, kam lyžaře sváží skibus. V dojezdové vzdálenosti jsou ale minimálně další tři lyžařské resorty, takže každý den se můžete prohánět po jiných sjezdovkách. Místo je skvělým startem na různě náročné turistické túry, děti si pak užijí zábavu v nedalekém areálu Kociánov, na všechny pak čekají zajímavé historické památky. Zajímavým turistickým cílem je vodní nádrž Dlouhé Stráně, kde je i vodní elektrárna, do níž si můžete zajít na exkurzi. Milovníci koní mohou využít svezení na nedalekém ranči, ve Velkých Losinách pak stojí Thermepark s celoročním provozem.

Co byste měli ještě vědět

  • Denně můžete mít na stole čerstvé pečivo z místní pekárny.
  • Pro děti je k dispozici dětský koutek, hračky, postýlka, jídelní židličky, nočník, vanička.
  • Na rozlehlém pozemku najdete dvě posezení s grilem, volejbalové hřiště a stolní tenis.
  • Parkování je přímo u chalupy.
  • Závěrečný úklid si musíte doplatit zvlášť.
  • Domácí mazlíčky raději nechte doma.

Slovo majitele

Šárka a Jaroslav Kulichovi, majitelé
08/05/2018
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Již 8 let maximální spokojenost klientů (českých i zahraničních). Všechna přání předem splněna.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Již 8 let maximální spokojenost klientů (českých i zahraničních). Všechna přání předem splněna.

Další nabídky v této lokalitě

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy

Resort Sobotín

Hotely

Roubenky Annaberg

Kouzelné roubenky

Srub Midla

Kouzelné chalupy

Kolovna

Penziony