Roubenka Oliver

Loučná nad Desnou je výborným místem pro zahájení putování po Jeseníkách a horských trasách. Pokud si i vy chcete tuto malebnou část Česka prohlédnout, máme pro vás tip na skvělé ubytování. V části obce zvané Rejhotice stojí Roubenka Oliver, jejíž majitelé ji od roku 2011 nabízí hostům, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí a užít si své volné dny. Dřevěná roubenka je vhodně kombinována s kamennými prvky a společně s jednoduchým, ale milým nábytkem vytváří moc příjemnou atmosféru.

Cena od7600 Kč Objekt /noc

Kapacita 8 osob

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Chalupa je rozdělena na dvě stejně velké, jen zrcadlově otočené poloviny. Každá z nich má samostatný vchod a vejde se do ní osm lidí, kteří mohou přespat ve těch ložnicích. Pouze jedna z nich je ale samostatný pokoj, další je až do štítu otevřený prostor, kde pod střechou jsou další čtyři lůžka. Pro všechny jsou zde dvě koupelny a prostorná, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a obývací částí.

Co tam můžete dělat

Po náročném dni si jistě budete potřebovat odpočinout. V chladných měsících můžete využít vířivku, která je sice venku, ale voda o teplotě téměř 40 stupňů zajistí prohřátí celého těla i báječnou regeneraci. V létě se pak zchladíte v bazénu. Skvělý relax doplní i finská sauna.

Chalupa je poblíž lyžařského areálu Kouty, kam lyžaře sváží skibus. V dojezdové vzdálenosti jsou minimálně další tři lyžařské resorty, takže každý den se můžete prohánět po jiných sjezdovkách. Místo je skvělým startem na turistické túry, děti si pak užijí zábavu v nedalekém areálu Kociánov, na všechny pak čekají zajímavé historické památky. Zajímavým turistickým cílem je vodní nádrž Dlouhé Stráně, kde je i vodní elektrárna, do níž si můžete zajít na exkurzi. Milovníci koní mohou využít svezení na nedalekém ranči a ve Velkých Losinách pak Thermepark s celoročním provozem.

Co byste měli ještě vědět

  • Denně můžete mít na stole čerstvé pečivo z místní pekárny.
  • Pro děti je k dispozici dětský koutek, hračky, postýlka, jídelní židličky, nočník, vanička.
  • Na rozlehlém pozemku najdete dvě posezení s grilem, volejbalové hřiště a stolní tenis.
  • Parkování je přímo u chalupy.
  • Závěrečný úklid si musíte doplatit zvlášť.
  • Domácí mazlíčky raději nechte doma.

Slovo majitele

Šárka a Jaroslav Kulichovi, majitelé
01/03/2021
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Již téměř 10 let maximální spokojenost klientů (českých i zahraničních). Všechna přání předem splněna.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Již téměř 10 let maximální spokojenost klientů (českých i zahraničních). Všechna přání předem splněna.

Další nabídky v této lokalitě

Resort Sobotín

Hotely

Villa Regenhart

Boutique hotely

Vila Rasola

Kouzelné chalupy

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy