Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 14 700 Kč
za noc
Nová roubenka postavená přímo u lesa na kraji malebné vesnice Kamenná Lhota u Borotína je místem pro relaxaci a trávení rodinné dovolené, ať ji plánujete prožít aktivně nebo si jen odpočinout. Je také místem pro firemní manažerská setkání, teambuildingové akce nebo pro pořádání komorních svateb.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý interiér i exteriér je zařízen s láskou a důrazem kladeným na detail, proto věříme, že se tady budete cítit jako v bavlnce a oceníte vytříbený design i praktické vybavení. Srdcem roubenky jsou dominantní kachlová kamna s krbem a plotnou, která jistě přispějí k příjemné atmosféře. V obývací části je pohodlná rozkládací kožená sedačka s TV a výklenek se spaním pro dva, který se dá oddělit roletou.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2023
S domácím mazlíčkem
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Krb
19x 200 m2 19x

Stylové ubytování u lesa s koupacím jezírkem se slanou vodou a zázemím pro sportovní aktivity i odpočinek.

Od 12 600 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Když je venku škaredě

Turnaje ve stolním tenise nebo v elektronických šipkách vás zabaví v herně v suterénu roubenky. Anebo se naopak přesunete s dětmi na půdu, kde je zázemí pro klidné sledování filmů nebo polštářovou válku.

Když nasněží

V zimě můžete navštívit blízký skiareál Monínec, který je ideální pro výuku začínajících lyžařů. Také můžete vyrazit na běžky po okolí. Trasy vám doporučíme.

Pejsky tady mají rádi

Roubenka ráda uvítá také vaše mazlíčky. Dopředu je však nezapomeňte nahlásit paní majitelce.

Na výlet

Vydáte-li se do okolí pěšky nebo na kole, budete poznávat krásnou přírodu jižních Čech - lesy plné hub, rybníky i lesní jezírka, kde se dá nerušeně koupat tzv. na Adama.

Vylepšit handicap

Také příznivci golfu si přijdou na své. Zahrají si na nedalekém hřišti Čertovo břemeno.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude pro vás na ubytování připravena degustační sada 5 nejoblíbenějších vín majitelky Helenky jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kamenná Lhota 127
391 33 Borotín
Navigovat Web