Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 635 Kč
za noc
Dopřejte si luxus pro tělo, pohodlí pro duši a vnímejte elegantní prostředí všemi smysly. Pečlivost a vytříbený vkus majitelů najdete schovaný i v těch nejmenších detailech. Každý kousek nábytku je svědomitě zvolený tak, aby výsledek působil jako pastva pro oči a poskytl maximální pohodlí a zasloužený odpočinek. Vítejte v jedinečném Resortu Kovárna.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každé apartmá je jiné a každé si vás získá svým vlastním kouzlem. Resort Kovárna patří zamilovaným. Stačí si jen vybrat, jestli se necháte hýčkat v královském, císařském či romantickém apartmá. Nikam nespěchejte a věnujte se sami sobě. Pokud toužíte svojí drahé polovičce, milenci či milence, vyrazit dech, zapomeňte se na celou noc v designovém wellness apartmá, kde prožijete nezapomenutelnou noc snů.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
Domácí snídaně
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Sauna

Pokoje

Naše tipy

Srdce Českého ráje

Kovárna Resort bude ideálním útočištěm a místem, kam se rádi vrátíte po celodenní túře po krásách Českého ráje. Protáhněte kosti a dobijte baterky mezi vysokými skalními věžemi, lesy a řekami. Krajina je protkaná turistickými a cyklistickými stezkami.

Design & luxus

Vybavení apartmánů, kde se mísí nádech luxusu z 19. století hodné pro aristokraty spolu s chic designem a doplňky dnešní doby. Budete se tu cítit jako králové a královny.

Restaurace Kovárna

Kvalitní suroviny, prostředí designové restaurace v historickém stylu, česká kuchyně, speciality připravené na jedinečném Josper grilu a výtečný um šéfkuchaře. Ideální cíl i pro gastro-cestovatele.

Luxusní wellness

Privátní wellness, které v Česku nemá obdoby. Je libo vyzkoušet zážitkovou sprchu, prohřát se v klasické či parní sauně, popíjet bublinky ve vířivce, otužit se v ochlazovacím bazénku či si dát relaxační vanu? Tady můžete všechno a zážitek to bude minimálně na celý život.

Svatba i eventy všeho druhu

Hledáte místo na svatbu, chcete romanticky oslavit zásnuby, pořádáte firemní akci nebo prostě slavíte život? Dál nehledejte, Resort Kovárna splní vaše potřeby a maximálně se vám přizpůsobí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Frýdštejn 47
463 42 Frýdštejn
Navigovat Web