Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Dopřejte si luxus pro tělo, pohodlí pro duši a vnímejte elegantní prostředí všemi smysly. Pečlivost a vytříbený vkus majitelů najdete schovaný i v těch nejmenších detailech. Každý kousek nábytku je svědomitě zvolený tak, aby výsledek působil jako pastva pro oči a poskytl maximální pohodlí a zasloužený odpočinek. Vítejte v jedinečném Resortu Kovárna.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Každé apartmá je jiné a každé si vás získá svým vlastním kouzlem. Resort Kovárna patří zamilovaným. Stačí si jen vybrat, jestli se necháte hýčkat v královském, císařském či romantickém apartmá. Nikam nespěchejte a věnujte se sami sobě. Pokud toužíte svojí drahé polovičce, milenci či milence, vyrazit dech, zapomeňte se na celou noc v designovém wellness apartmá, kde prožijete nezapomenutelnou noc snů.
Číst více
Domácí snídaně
Svatební místo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 5 635 Kč
za noc

Naše tipy

Srdce Českého ráje

Kovárna Resort bude ideálním útočištěm a místem, kam se rádi vrátíte po celodenní túře po krásách Českého ráje. Protáhněte kosti a dobijte baterky mezi vysokými skalními věžemi, lesy a řekami. Krajina je protkaná turistickými a cyklistickými stezkami.

Design & luxus

Vybavení apartmánů, kde se mísí nádech luxusu z 19. století hodné pro aristokraty spolu s chic designem a doplňky dnešní doby. Budete se tu cítit jako králové a královny.

Restaurace Kovárna

Kvalitní suroviny, prostředí designové restaurace v historickém stylu, česká kuchyně, speciality připravené na jedinečném Josper grilu a výtečný um šéfkuchaře. Ideální cíl i pro gastro-cestovatele.

Luxusní wellness

Privátní wellness, které v Česku nemá obdoby. Je libo vyzkoušet zážitkovou sprchu, prohřát se v klasické či parní sauně, popíjet bublinky ve vířivce, otužit se v ochlazovacím bazénku či si dát relaxační vanu? Tady můžete všechno a zážitek to bude minimálně na celý život.

Svatba i eventy všeho druhu

Hledáte místo na svatbu, chcete romanticky oslavit zásnuby, pořádáte firemní akci nebo prostě slavíte život? Dál nehledejte, Resort Kovárna splní vaše potřeby a maximálně se vám přizpůsobí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Frýdštejn 47
463 42 Frýdštejn
Navigovat Web