Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 50000.00 Kč
za noc
Jsou místa, která vás okouzlí na první pohled a na která se rádi vracíte. A pak jsou místa, která si zamilujete natolik, že z nich už nikdy nechcete odjet. A přesně to je ReBorn. Místo, kde s každým novým ránem obdivujete vůli majitelů dát do něčeho celé své srdce. Tady se potkává cit pro design a kouzlo detailu s uměním se prvotřídně postarat o hosty. Tím vším aspiruje ReBorn na jedno z nejkrásnějších míst v Česku.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Areál je hostům otevřený vždy od pondělí do čtvrtka a svou kapacitou 10 až 12 hostů bude nejvíce vyhovovat malým firemním setkáním nebo rodinným oslavám. Dorazit můžete třeba i ve dvou, ale o ceně se zde nesmlouvá, její minimální výše je daná.
Číst více
Vítěz v kategorii Design & Architektura 2022
Parkování
Gril / ohniště
Biotop
Domácí snídaně
Farmářské produkty
Krb

Naše tipy

Gastronomický zážitek

ReBorn hostí špičkového šéfkuchaře, který pomocí regionálních bio surovin vytváří tu nejlepší možnou gastronomii s výhledem na dokonalé snoubení pokrmů s nejlepšími víny. Součástí vašeho pobytu tak budou skvělé snídaně i večeře.

Ambassador Wine Club

Jde o komorní projekt zaměřený na malou vrstvu epikurejců mezi námi. Těmto náročným klientům nabídnou ta nejlepší vína v tom nejdokonalejším kontextu. Proto je součástí farmy velký vinný sklep s italskými a francouzskými víny.

Recyklační architektura

Areál je postaven tak, aby navazoval na charakter místa s hlubokou historií a ekologickým rozměrem. Výsledkem je detailní design interiéru i exteriéru a jejich jedinečná atmosféra. Projekt byl díky tomu zařazen do Ročenky českých architektů jako jedna z nejlepších staveb roku.

Ekologická farma

Zabývají se tu chovem skotu i ovcí a dokonce i divokých ryb ve dvanácti rybnících. Pěstují ovoce, zeleninu a obiloviny podle nejpřísnějších pravidel ekologického zemědělství a v duchu regionálních tradic.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jaká je adresa kouzelného místa? Rašovice 13
391 43 Rašovice
Navigovat Web