Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 50 000 Kč
za noc pro 12 osob, včetně menu, vína a ubytování se snídaní
Jsou místa, která vás okouzlí na první pohled a na která se rádi vracíte. A pak jsou místa, která si zamilujete natolik, že z nich už nikdy nechcete odjet. A přesně to je ReBorn. Místo, kde s každým novým ránem obdivujete vůli majitelů dát do něčeho celé své srdce. Tady se potkává cit pro design a kouzlo detailu s uměním se prvotřídně postarat o hosty. Tím vším aspiruje ReBorn na jedno z nejkrásnějších míst v Česku. Místo se dá pronajmout pouze jako celek až pro 12 osob za celkovou cenu 50.000 Kč na noc, ale odměnou je pobyt včetně degustační večeře s vinným párováním, snídaně a soukromí na rozlehlém pozemku, které jinde u nás nezažijete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Areál je hostům otevřený vždy od pondělí do čtvrtka a svou kapacitou 10 až 12 hostů bude nejvíce vyhovovat malým firemním setkáním nebo rodinným oslavám. Dorazit můžete třeba i ve dvou, ale o ceně se zde nesmlouvá, její minimální výše je daná.
Číst více
Vítěz v kategorii Design & Architektura 2022
Vítěz v kategorii Upper Class 2023
Parkování
Gril / ohniště
Biotop
Domácí snídaně
Farmářské produkty
Krb
16x 200 m2 16x

Ambassador Wine Club je unikátním spojením designového ubytování, BIO farmy a hlavně špičkového vína. Objekt se nachází hodinu od Prahy, blízko Tábora.

Od 50 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Gastronomický zážitek

ReBorn hostí špičkového šéfkuchaře, který pomocí regionálních bio surovin vytváří tu nejlepší možnou gastronomii s výhledem na dokonalé snoubení pokrmů s nejlepšími víny. Součástí vašeho pobytu tak budou skvělé snídaně i večeře.

Ambassador Wine Club

Jde o komorní projekt zaměřený na malou vrstvu epikurejců mezi námi. Těmto náročným klientům nabídnou ta nejlepší vína v tom nejdokonalejším kontextu. Proto je součástí farmy velký vinný sklep s italskými a francouzskými víny.

Recyklační architektura

Areál je postaven tak, aby navazoval na charakter místa s hlubokou historií a ekologickým rozměrem. Výsledkem je detailní design interiéru i exteriéru a jejich jedinečná atmosféra. Projekt byl díky tomu zařazen do Ročenky českých architektů jako jedna z nejlepších staveb roku.

Ekologická farma

Zabývají se tu chovem skotu i ovcí a dokonce i divokých ryb ve dvanácti rybnících. Pěstují ovoce, zeleninu a obiloviny podle nejpřísnějších pravidel ekologického zemědělství a v duchu regionálních tradic.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rašovice 13
391 43 Rašovice
Navigovat Web