Hotel Panská Zahrada

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Panská Zahrada vznikla na místě, kde kdysi opravdu stála "panská zahrada", respektive hospodářský statek, který dodával své produkty na sousedící zámek. Majitelé tam před pár lety vybudovali hotel, ve kterém si zakládají na přátelském přístupu ke každému hostu a vynikající gastronomii z domácí produkce. To vše jen půl hodiny od Prahy.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Kavárna
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tým pod vedením šéfkuchaře Františka Hozmana mění několikrát do roka své menu v závislosti na sezónních potravinách. Jedna stálice na jídelním lístku ale zůstává, a to jejich vyhlášená kulajda. Snaží se dělat vše domácí, tak můžete ochutnat jejich dezerty nebo pečivo.  Do všech jídel používají také bylinky z vlastní zahrádky. Maso jim dodávají tamní farmáři, takže ochutnat můžete například zvěřinu, domácí husy, kachny, nebo vepřové z malého prasete, které si sami bourají a následně zpracovávají od "čumáčku po ocásek".

Kde budete spát

Hotel disponuje 23 pokoji ve čtyřhvězdičkové kvalitě. Ubytovat se můžete ve dvou nebo tří lůžkových pokojích. Pokud jedete s celou rodinou, jsou tu pro vás nachystané i rodinné pokoje. Chloubou hotelu je svatební apartmá s privátní terasou na střeše hotelu a vanou pro oba novomanžele. V ostatních pokojích najdete v koupelnách prostorný sprchový kout s veškerými toaletními potřebami a kosmetikou ECO by Green Culture.

Co tam můžete dělat

Odpočiňte si a naberte trochu sil v sousedícím Wellness Dobřichovice ve vedlejší budově, kde si můžete zaplavat ve dvanáctimetrovém bazénu a ohřát se v sauně nebo vířivce. Pravidelně se v bazénu konají kurzy plavání, aqua aerobicu a spousta jiných aktivit. U hotelu si můžete vypůjčit elektrokola a vyrazit tak třeba na Karlštejn, který je vzdálený jen osm kilometrů. Pokud jste ještě v okolí nenavštívili Lom Velká Amerika, vezměte to rovnou po cestě. Okolní příroda je tam úžasná.

Co byste ještě měli vědět

  • Parkovat můžete jak před hotelem nebo v podzemním parkovišti.
  • Domácí zvířata musíte nechat doma.
  • Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně.
  • Wifi najdete na každém kroku.

Další nabídky v této lokalitě

Old royal post

Boutique hotely

Design Hotel Neruda

Boutique hotely

Nový Rybník

Penziony

Boutique hotel Corso

Boutique hotely

Alchymist Grand Hotel and Spa

Upper Class