Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4052.00 Kč
za noc
Všichni milovníci vína, především toho bílého, spojte se! Moravu máte projetou křížem krážem a odrůdy moravských vín poznáte i se zavázanýma očima? Chtěli byste poznat něco nového? Udělejte si výlet k našim jižním sousedům do Rakouska, kde v srdci vinařské oblasti Wachau se nachází tento kouzelný boutique hotel.  
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Tak jako v minulosti poskytoval hotel zázemí bývalému lodnímu mistrovi z období pozdní renesance ve vinařském městě Weißenkirchen, tak i dnes, vám tento nově zrekonstruovaný hotel poskytne to nejlepší zázemí pro prozkoumání známého vinařského údolí kolem řeky Dunaje. K hotelu patří pohádková zahrada s přírodním jezírkem, kde po náročném dni znovu nabijete energii. V zimě nebo po celodenním cyklovýletě určitě nepohrdnete ani saunou. Večer pak můžete ochutnat lokální výběrová vína pod renesančními klenbami salónku.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Biotop
Kolo / Elektrokolo
Cyklistická trať

Naše tipy

Heuriger

Heuriger, neboli vinný šenk, patří k vinařské oblasti Wachau stejně tak, jak samotné víno. Pokud jste v této vinařské oblasti, návštěva vinného šenku by na vašem seznamu neměla chybět. Užijete si nezaměnitelnou atmosféru, ochutnáte místní dobroty, a hlavně oceníte víno.

Meruňkový ráj

Údolí Wachau je proslavené také pěstováním meruněk. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet „Marillenknödel“ meruňkové knedlíky, budete se oblizovat až za ušima.

Fotogenický Weißenkirchen

Městečko Weißenkirchen je oblíbeným místem všech fotografů, kde dominantou je gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Přírodní pláž

Řeka Dunaj nabízí spoustu zátok, které jsou perfektní pro koupání i odpočinek. Zde si přijde na své celá rodina.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Freisingerpl. 54
3610 Weissenkirchen
Navigovat Web