Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 550 Kč
za noc
O tom, že pražské hotely neslouží pouze zámožným cizincům a masám turistů vás lehce přesvědčí designový hotel Pytloun. Jeho moderní pokoje s výhledem na Václavské náměstí, vybavené špičkovou technologií, poskytují jak zázemí při obchodních cestách, tak i radost všem milovníkům designu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pytloun Boutique Hotel Prague je první ze sítě libereckých hotelů Pytloun, otevřený v centru Prahy. Nabízí ubytování v designovém prostředí, vybavené moderními technologiemi. Ve druhém patře se nachází vkusně řešený lobby bar s restaurací, který současně funguje 24 hodin denně jako hotelová recepce. Vše je tu tedy na jednom místě, ať už se chcete ubytovat, dát si odpolední kávu nebo večerní koktejl na baru.
Číst více
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Konferenční místnost
Ve městě

Naše tipy

Vyhlášená restaurace

Restaurace Pytloun Boutique Hotelu Prague nabízí moderní zážitkovou gastronomii netradičním způsobem ve formě tapas. Ochutnat touto formou můžete jak pokrmy české tak i mezinárodní kuchyně. Spolu s vynikajícím jídlem nabízí také bohatý výběr českých i zahraničních vín.

Lobby bar vždy připraven

Příjemné prostředí lobby baru s osobitým designem. Odpoledne si dopřejte šálek kávy s výborným zákuskem a náročný večer zakončete koktejlem či sklenkou kvalitní whisky nebo koňaku z široké nabídky alkoholických nápojů.

V srdci Prahy

Nový designový hotel, který se nachází v samém srdci Prahy na Václavském náměstí - ideální lokalita pro večerní romantické vycházky historickými uličkami.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Václavské náměstí 779/16
110 00 Praha
Navigovat Web