Pytloun Boutique Hotel Prague

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

O tom, že pražské hotely neslouží pouze zámožným cizincům a masám turistů vás lehce přesvědčí nově otevřený designový hotel Pytloun. Jeho moderní pokoje vybavené špičkovou technologií a s výhledem na Václavské náměstí poskytují jak zázemí při obchodních cestách, tak i radost všem milovníkům designu.


Vybavení

  • Luxusní postel
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Pytloun Boutique Hotel Prague je první ze sítě libereckých hotelů Pytloun, otevřený v centru Prahy. Nabízí ubytování v designovém prostředí a vybavené moderními technologiemi. Ve druhém patře se nachází vkusně řešený lobby bar s restaurací, který současně funguje 24 hodin denně jako hotelová recepce. Vše je tu tedy na jednom místě, ať už se chcete ubytovat, dát si odpolední kávu nebo večerní koktejl na baru.

Kde budete spát

K dispozici je 56 pokojů typu superior, rodinné superior a junior suite, ale ani v jednom případě nebudete litovat. Všechny pokoje jsou světlé a elegantně zařízené v tónech šedé barvy, disponují individuálně regulovatelnou klimatizací a prosklenou koupelnou, ve které vás ohromí vířivá vana nebo automatická toaleta. Případné soukromí poskytnou zatahovatelné závěsy, jak jinak než na dálkové ovládání. Nechybí župany, minibar, TV, trezor na laptop nebo kávový a čajový set zdarma či Nespresso kávovar.

Co tam můžete dělat

Restaurace Pytloun Boutigue Hotelu Prague nabízí moderní zážitkovou gastronomii netradičním způsobem ve formě tapas. Ochutnat touto formou můžete jak pokrmy české tak i mezinárodní kuchyně. Spolu s vynikajícím jídlem nabízí také bohatý výběr českých i zahraničních vín. Na své si ale přijdou milovníci snídaní, protože tu si tady můžete dát kdykoliv během dne.

V centru hlavního města máte pak jakékoliv aktivity na dosah. Historická i pulzující metropole vám leží u nohou, ať už se budete kochat výhledem z horních balkonů nebo překročíte práh hotelu vstříc novým zážitkům.

Co byste měli ještě vědět

  • Všechny pokoje jsou nekuřácké.
  • Wi-Fi zdarma v celém hotelu.
  • Check-out je možný až do 12:00.
  • Hotel nemá své parkoviště a možnosti parkování v jeho blízkosti jsou omezené.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Mosaic House Design Hotel

Hotely

Maximilian Hotel

Hotely

Hotel Josef

Boutique hotely

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány