Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2600.00 Kč
za noc
Warszauer je ryzí designový hotel, jehož síla i kouzlo je v detailech. Od zakázkového nábytku až po umělecká díla, v každém pokoji najdete designové skvosty od značek jako:GUBI, & tradition, MENU, CASSINA, Marcel Breuer, NORR 11 Art a také grafiku polského umělce Tomasze Opalinského.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Nemusíte ale být designovým fajnšmekrem, abyste se v hotelu cítili dobře - projekt hotelu ladila majitelka (milovnice designu, jak jinak) více než deset let, a tak všechny materiály, barvy, světla a textury tvoří výjimečnou, intimní atmosféru, ve které Vám bude jednoduše neobyčejně dobře.
Číst více
Vinný sklípek
Domácí snídaně
Netflix/HBO
Konferenční místnost

Naše tipy

Snídejte velkoryse

Usedněte k velkému, společnému stolu, vychutnejte si výběr toho nejlepšího z místních, sezónních surovin a třeba se i nezdráhejte zapříst rozhovor s někým ze sousedů. Je docela možné, že vám bude chutnat ještě lépe.

Zapiekanka

Tento sympatický pojem na vás na Kazimierzu určitě vykoukne z různých stran. Vězte tedy, že "zapiekanka" je v podstatě zapečená bagetka obložena horami všeho, co si budete přát a na Kazimierzu patří k povinným gastro zážitkům.

Luxusní péče

Diptyque Paris je luxusní francouzská kosmetika a třešnička na dortu, která na vás bude čekat na pokoji. Jen se rozmazlovat.

Warszauer

Může se zdát, že název hotelu navazuje na hlavní polské město, ale není tomu tak. Inspirací je historická postava, židovský lékař Jonathan Warschauer, který se na začátku 20. století obětavě věnoval těm nejvíce potřebným spoluobčanům.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Warszauera 10
31-057 Kraków
Navigovat Web