Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 000 Kč
za noc
Kouzelná chaloupka na kouzelném místě. Kdo ještě nebyl v Orlickém Záhoří, měl by to honem rychle napravit a vydat se do Orlických hor prozkoumat právě tohle místo. V zimě je to ráj pro běžkaře, v létě pro turisty. Vyzkoušeli jsme tu obojí a věřte nám, že lepší základnu budete jen těžko hledat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V nové chaloupce Pod Jelenkou čekají na hosty dva totožné apartmány s kapacitou dvakrát čtyři osoby. Naprosto ideální budou tedy pro rodiny s dětmi anebo třeba pro dva páry.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
4x 60 m2 4x

Moderní a stylový apartmán. Apartmán nabízí dvě obytné místnosti a hambálek.

Od 2 200 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Jako doma

Apartmánům nic nechybí - každý z nich má svou koupelnu, toaletu a plně vybavenou kuchyň s lednicí, mrazákem, myčkou a výbornou kávou od Nespressa.

Na běžky rovnou z chalupy

Pro milovníky běžecké stopy musíme zmínit naprosto boží osvětlený 4,6 km dlouhý ovál, který vede přímo vedle chaloupky.

Cyklistům vstříc

Orlické hory jsou cyklistickým rájem. Najdete tu nespočet horských cest a nově vybudovaný Trail Park v Zielenieci, který nabízí zábavu, jak pro začátečníky, tak pro ostřílené bikery.

Sjezdovka nejen pro nejmenší

Hned nad chalupou je malá sjezdovka, která je ideální pro vaše ratolesti. Dospěláci se můžou vydat na lyže do areálu Ski Říčky nebo Ski Zieleniec.

Neratovský kostel

Nádherný poutní kostel v Neratově může být vaším cílem právě v létě - vydat se tam můžete krásnou procházkou anebo třeba na kole.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Orlické Záhoří 91
517 64 Bedřichovka
Navigovat Web