Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Už naše prababičky věděly, jaký terapeuticky účinek má na náš spánek suchá tráva. Nechtěla by to vyzkoušet i vaše záda?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už jedete za romantikou této tiny stodoly, nebo hledáte zdraví pro svá přepracovaná a bolavá záda, tady jste správně. Na seně najdete v beskydských kopcích. Ve velké ohradě plné mírumilovných oveček s malým lesíkem a zurčícím potůčkem.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Eco produkty
Turistika
Výhled
2x 20 m2 2x

V glampingove stodole na Vás čeká postel 240x200 cm s lůžkovinami, vybavená kuchyňská linka se dřezem, indukční plotýnkou a lednici s mrazakem, pomůcky k uvaření kávy, jídelní stůl,stylová vana a krbová kamna. Venkovní posezení s ohništěm. Veškeré dřevo je k dipozici. Chemická toaleta mimo hlavní budovu. Parkovaní u pozemku.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ozdravné spaní na seně

Seno se přizpůsobí vašim zádům, dýchá, neobsahuje žádné roztoče a ke všemu si při spaní na něm dopřáváte přírodní aromaterapii. Ta odbourá veškerý stres a zklidní neposednou mysl.

Rodinná farma

Na seně budete její součástí. Majitelé zde chovají kravičky, ovce a včelaří. Pokud byste od nich chtěli něco dobrého ochutnat, nebojte se zeptat.

Retro vana

Dopřát si Na seně můžete i luxus teplé vody. Celá vana je velmi originální. Od baterie z měděných trubek, po červené kohoutky. Nedaleko stodoly je umístěna ještě jedna dřevostavba - o poznání menší - a v ní ekologická toaleta.

Milujeme Beskydy

Tímto se netajíme. Je to naše srdcovka. Hory a výhledy jsou tady doslova epické. Pokud jste milovníci aktivního odpočinku, tady si rozhodně přijdete na své.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Měrkovice 788
73947 Kozlovice
Navigovat Web