Miss Sophie´s Olomouc

  4 (37 hodnoceni)

  Do rodiny malých hotelů a hostelů Miss Sophie’s přibyla k Praze nová lokace a to přímo v srdci krásné Olomouce. Historické centrum skrývá kousek od náměstí Republiky stylově zrekonstruovaný původní dům, který citlivě míchá moderní prvky s duchem staré zástavby. Vše promyšlené do posledního detailu. Díky ochotnému personálu se zde budete cítit jako doma a budete se sem chtít vracet.

  V přízemí hotelu se nachází útulná kavárna Sophie’s Café, kam můžete zajít jen tak na voňavou kávu La bohéme nebo domácí dezert. Ale klidně i pivo Chomout a chleba obložený syrečky. Ráno se tu podávají snídaně a snídaňové brunche až do 11 hodin, takže si můžete v klidu pospat. Mají moc povedenou venkovní zahrádku, která se dá při hezkém počasí využít nejen pro posezení.

  Použijte promokód AMAZING při rezervaci na webu kouzelného místa a získejte zdarma upgrade ze snídaně na brunch.

  Číst více

  Kde budete spát

  V jednom z osmi krásných prostorných pokojů. Ubytovat se můžete i v rodinném pokoji, který má svou vlastní mini verandu nebo podkroví, které je sice o něco menší, ale má neopakovatelnou atmosféru. Usínat budete na velkých letištích s dostatkem polštářů a nadýchanými peřinami. Pokoje jsou vybavené i kuchyňským koutkem s konvicí a zásobou čaje nebo kávy. Koupelna je tak akorát velká a do sprchového koutu se vejdete klidně ve dvou.

  Co tam můžete dělat

  Můžete si užívat relaxu v hotelu, vychutnávat si svou kávu v kavárně, číst knížku třeba v houpací síti na zahrádce, nebo se vydejte objevovat krásy Olomouce. Za návštěvu stojí Horní i Dolní náměstí, městské parky, Dóm sv. Václava, Sloup Nejsvětější trojice nebo Kostel sv. Gorazda. Z věže Kostela sv. Mořice se můžete podívat z výšky na celé město. Objevujte místní kavárny, kterých má Olomouc spoustu. Ochutnejte specialitu olomoucké tvarůžky nebo si na ně zajděte rovnou do Tvarůžkové cukrárny. Z restaurací a barů toho má město hodně co nabídnout.

  Co byste měli ještě vědět:

  • Hotel je bez výtahu, do patra tedy musíte po svých
  • Své auto zaparkujete na ulici nebo parkovišti, o víkendech je ale parkování zdarma
  • Snídaňový brunch je za malý příplatek
  • Své mazlíčky nechte tentokrát doma

  Další nabídky v této lokalitě

   Roubenky Annaberg

   Kouzelné chalupy

    Lichtensteinská stodola

    Apartmány

     Poloroubenka GRIMIK

     Kouzelné chalupy

      Plumlov

      Hotely

       Theatre Hotel

       Hotely