Miss Sophie´s Olomouc

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Do rodiny boutique hotelů Miss Sophie’s přibyla k Praze nová lokace a to přímo v historickém srdci krásné Olomouce. S Miss Sophie’s Olomouc pozvednete přespání na cestách, romantický víkend či dámskou jízdu na zážitek, který budete chtít zopakovat. Dům ze 13. století prošel důmyslnou rekonstrukcí, díky které citlivě kombinuje moderní prvky s duchem staré zástavby. Vše je promyšlené do posledního detailu. Díky ochotnému personálu se zde budete cítit jako doma.

V přízemí hotelu se nachází útulná kavárna Sophie’s Café, kam můžete zajít jen tak na voňavou kávu La bohéme nebo domácí dezert. Ale klidně i pivo Chomout a chleba obložený syrečky. Ráno se tu podávají snídaně a teplý brunch až do 11 hodin, takže si můžete v klidu pospat. V teplých dnech můžete užívat sluníčka na kouzelné zahrádce ve vnitrobloku.

Použijte promokód AMAZING při přímé rezervaci na webu kouzelného místa a získejte zdarma upgrade ze snídaně na teplý brunch.

Vybavení

Kde budete spát

V jednom z osmi krásných prostorných pokojů. Ubytovat se můžete i v rodinném pokoji, který má svou vlastní mini verandu, nebo v podkroví, odkud můžete sledovat noční oblohu přímo z postele! Usínat budete na velkých postelích s nebesy, takže se budete cítit jako na zámku. Načechrané polštáře a nadýchané peřiny vám vykouzlí pocit, že usínáte jako v bavlnce. Prostorná koupelna splňuje ty nejvyšší nároky milovníka moderního designu. Podlaha je vyzdobená původními unikátními středověkými kachličkami. Všechny pokoje jsou vybavené kuchyňským koutkem s konvicí a zásobou čaje nebo kávy, takže za pohodlím nemusíte daleko. Jako bonus vás čeká košík dobrot přímo na pokoji!

Co tam můžete dělat

Můžete si užívat relaxu v hotelu, vychutnávat si svou kávu v kavárně, číst knížku třeba v houpací síti na zahrádce, nebo objevovat krásy Olomouce. Víte, že je Olomouc druhou nejrozsáhlejší památkovou rezervací v ČR a díky sloupu Nejsvětější Trojice je zapsaná od roku 2000 na seznamu UNESCO? Na Horním náměstí můžete vidět trochu „jiný“ orloj a za vidění rozhodně stojí Dóm sv. Václava. Kromě historie stojí za to ochutnat i současnou Olomouc, a to doslova. Restaurace Entree byla vyhlášena nejlepší restaurací u nás – to už stojí za cestu do hanácké metropole! Jako odpočinkový výlet doporučujeme zajet si do ZOO na blízký Svatý Kopeček.

Co byste měli ještě vědět:


  • Hotel je bez výtahu, ale se zavazadly vám rádi pomohou.

  • Své auto zaparkujete na ulici nebo veřejném parkovišti, o víkendech je parkování zdarma.

  • Teplý snídaňový brunch je za malý příplatek.

  • Své mazlíčky nechejte tentokrát doma.

 

 

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Boutique hotely 2019 Vítěz v kategorii Boutique hotely 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Theatre Hotel

Hotely

Zikmundov

Penziony

Poloroubenka GRIMIK

Kouzelné roubenky

Lichtensteinská stodola

Kouzelné chalupy

Long Story Short Hostel & Café

Penziony