Absolutní vítěz za rok 2017
Absolutní vítěz za rok 2017

Mezi plůtky

Někteří hosté při příjezdu do nově otevřeného boutique hotýlku na Čeladné v Beskydech budou asi hodně překvapení. Není tu klasická recepce, jenom čtyři pokoje, každý je jiný a jinak velký, snídaně  nemají přesně určený čas, záleží na každém hostu, kdy rád snídá. “Jako pro designéra je pro mě prostředí, ve kterém žiji, byť jen jednu nebo dvě noci, stejně důležité jako okolí kterým procházím. I jako pro cestovatele je pro mne čas strávený v hotýlku či restauraci časem vnímání a doplňování mozaiky cestování.” vypráví majitelka a autorka kouzelného místa Daniela Hradilová. 

 

JAK TO TAM CHODÍ

Danielu a i zbytek její rodiny tu budete s největší pravděpodobností potkávat po celý den. Ale nebojte se, jsou takřka neviditelní a během dne zařízují věci okolo hotelu i dalších svých aktivit. Velká zahrada s mnoha místy a zákoutími včetně otevřené dřevěné stodoly nebo soukromé knihovny zaručuje 100% soukromí a klid. Klid je vůbec slovo, které asi nejvíce charakterizuje Mezi Plůtky. Po dohodě je možné domluvit i zajímavou večeři, kterou uvaří sám pan majitel anebo Břéťa, autor projektu Ateliér jídla, který sem pravidelně dojíždí. Je to zážitek.  

 

KDE BUDETE SPÁT

Jsou tu čtyři moderní pokoje, lehce inspirované severskou architekturou, ve velikostech 36 - 75 m2. Součástí pokoje je prosklený sprchový kout, samostatně stojící umyvadlo jako solitér. Televizi tady nehledejte. I v podkroví díky bílému nátěru trámů je tu dostatek světla. Masivní smrkové fošny jsou pouze patinované a olejované šedobílým odstínem. „I když jsme toužili vnést do interiéru co nejvíce světla, nakonec jsme do střechy vložili pouze takzvaná volská oka na šířku krokví” říká Daniela. 


CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Tady se od vás nečekají žádné velké sportovní výkony, naopak zde máte užásnou příležitost na chvíli vypnout. V letních měsících například u přírodního bazénu v zahradě, jenž se stal fenoménem tohoto místa, případně s karafou domácí limonády nebo kávy na slunné terase vedle domu. V případě horšího počasí, ani ne kilometr daleko, můžete navštívit jedno z nejkrásnějších hotelových wellness u nás, kde se nachází i vyhlášená restaurace. Pro aktivnější jsou v těsném okolí známé golfové resorty a hlavně díky poloze je tu nespočet různých cyklotras a stezek pro pěší túry. Co byste měli ještě vědět:

Všechny pokoje jsou nekuřácké

V ceně pokoje je snídaně, další jídlo platíte

Dá se platit kartou

Všude je funkční wifi

Děti mohou až od 12 let (ale je to na domluvě)

Parkování přímo před hotelem


O Mezi plůtky jsme také napsali:

My dva a Čeladná od Katky L. 

Napsali nám z MEZI PLŮTKY

20 MÍST, KTERÁ VÁS OKOUZLÍ: VYHRAJTE POBYT V JEDNOM Z NICH!

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?