Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 6 300 Kč
za noc
Některé hosty boutique hotel na Čeladné v Beskydech možná překvapí. Není tu klasická recepce, jenom čtyři originální pokoje. Nespěchejte, tady jste pánem času vy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Klid je slovo, které Mezi Plůtky asi nejvíce charakterizuje. Majitelku i její rodinu tu budete sem tam potkávat celý den. Ale nebojte se, jsou takřka neviditelní. Starají se o hladký chod hotelu i váš pohodlný pobyt.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique hotely
Parkování
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Adult only

Pokoje

Naše tipy

Klid

Naprostý klid ve všech jeho formách. Přesně to tady čekejte. Naopak tu nenajdete televizi. Máte jedinečnou možnost naprosto vypnout a jen tak být.

Biotop & zahrada

Velká zahrada s mnoha zákoutími včetně otevřené dřevěné stodoly nebo soukromé knihovny zaručuje 100% soukromí a klid. V letních měsících můžete jen ležet u jezírka, dát si limonádu a číst knížku.

Designové prostředí

“Jako pro designéra je pro mě prostředí, ve kterém žiji, byť jen jednu nebo dvě noci, stejně důležité jako okolí, kterým procházím. I jako pro cestovatele je pro mne čas strávený v hotýlku či restauraci časem vnímání a doplňování mozaiky cestování,” vypráví majitelka a autorka kouzelného místa Daniela Hradilová.

Jedinečný koncept

Jak architektonický, tak lidský. To jsou Mezi plůtky. Překvapí vás velikost společné kuchyně, přesto si zamilujete její útulnost. V tomto nevšedním místě vznikla už mnohá přátelství.

Až vás lenošení omrzí

Pro aktivnější jsou v těsném okolí známé golfové resorty a nespočet cyklotras i stezek pro pěší túry.

Večeře jako zážitek

Po dohodě je možné domluvit i zajímavou večeři, kterou uvaří sám majitel anebo Břéťa, autor projektu Ateliér jídla, který sem pravidelně dojíždí. Je to zážitek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

ČELADNÁ 266
739 12 Čeladná
Navigovat Web