Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
Český Krumlov milujeme a víme, že vy taky! Proto vám s radostí představujeme novinku, která nemá obdoby. Více než 500 let stará budova Masná 130 se může dnes pyšnit nejen vyhlášenou kavárnou stejnojmenného názvu, ale nově i prostorným a citlivě zrekonstruovaným apartmánem. Ve spolupráci s architekty ze studia ORA se majitelům podařilo zachovat historické prvky budovy, které opravili a dotvořili minimalistickým, designovým nábytkem. Hledáte útočiště, kde se vám dostane naprostého soukromí v historickém duchu, jen pár kroků od centra? Tak jste na správném místě!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hrdí majitelé domu, Petra a Radek, se rozhodli zachovat jeho původní prostory celistvé tak, jak je obývaly dřívější generace. Místní dominantou je hlavní salón s vyřezávaným renesančním stropem. Mezi další dochovalé prvky patří původně malovaný strop či kamenné zdi karmínové a krémové barvy. Tmavý, na míru dělaný nábytek propojuje současný design s historii. Samozřejmostí je i prostorná koupelna. Hravé detaily, nepravidelně tvarovaná vana a bílé dlaždice se zaoblenými hranami zjemňují celkovou estetiku apartmánu.
Číst více
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Adult only
Ve městě
Historické centrum
V okolí kaváren/restaurací
2x 120 m2 2x

Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Od 6 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

V centru

Skoro všechny krumlovské památky jsou od domu vzdálené ne víc než 200 metrů.

Soukromí

Tady si ho můžete dopřát, kolik budete potřebovat. Dům stojí v klidné ulici, kde se jednou za čas, konají místní akce. Ulice ožívá, hudba hrá a všude to voní místními dobrotami. Jiné dny si naopak užijete naprostý klid.

Rodinný podnik

To je Masná 130, místo, kde se potkávají místní i turisté. Domácí snídaně, výtečné koláče i dorty doplněné výborným šálkem filtrované kávy. Skvělý výběr a ještě lepší atmosféra. To je to, co nejeden požitkář miluje a taky zde najde.

Architektonické studio ORA

Jedinečné propojení historického restaurovaného interiéru se současným českým designem se povedlo majitelům i zkušeným designérům vytvořit právě na tomto místě. Kvalita a smysl pro detail je rozhodně něco co je vystihuje.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Masná 130
38101 Český Krumlov
Navigovat Web